Вітаємо призерів І (міського) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Луганської обласної малої академії наук учнівської молоді у 2023-2024 н.р.

27-01-2024

]]>Підбито підсумки І (міського) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Луганської обласної малої академії наук учнівської молоді у 2023-2024 навчальному році.]]>

Тож, призові місця розподілились таким чином:

ІІ місце

Римар Єва, учениця 11 класу Ліцею багатопрофільного міста Сєвєродонецька Луганської області, наукова робота «Мікрохвильова технологія спучення зернистих теплоізоляційних матеріалів на основі рідкого скла», наукове відділення хімії та біології, секція хімії, наукові керівники Мішина Лілія Михайлівна, Римар Тетяна Ернстівна.

Рюміна Ксенія, учениця 9 класу Гімназії № 4 міста Сєвєродонецька Луганської області, наукова робота «Використання сонячної енергії», наукове відділення технічних наук, секція екологічно безпечних технологій та ресурсозбереження, науковий керівник - Тінькова Лідія Михайлівна.

ІІІ місце

Гергель Арина, учениця 9 класу Гімназії № 6 міста Сєвєродонецька Луганської області, наукова робота «Англо-американські запозичення в сучасній французькій мові», наукове відділення мовознавства, секція французької мови, науковий керівник Подоляка Вікторія Іллівна.

Вітаємо дівчат та їх наукових керівників! Зичимо успіхів в обласному етапі конкурсу-захисту!

Управління освіти Сєвєродонецької міської військової адміністрації

]]>https://sd.osv.org.ua/news/1706300413/]]>