Сєвєродонецькі юні екологи-фотоаматори серед переможців конкурсу «Моя країна – Україна!»

31-01-2024

Національним еколого-натуралістичним Центром Міністерства освіти і науки України  підбито підсумки Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!», метою якого стали пошук та розкриття нових юних талантів; формування в учнівської молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному і культурному житті країни, розвитку пізнавальної та творчої діяльності дітей; формування екологічної культури.

Згідно з наказом НЕНЦ МОН від 24.01.2024 № 8 «Про підсумки проведення Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» Дипломами ІII ступеня в номінаціях «Експериментальне фото (застосування програми Adobe Photoshop)», «Живий світ (фото тварин та рослин)» нагороджено

Коваленка Микиту, учня Гімназії № 8 міста Сєвєродонецька Луганської області, за роботи  «Дивовижний ранок», «Качка сміється»;

Дипломами ІII ступеня в номінаціях «Експериментальне фото (застосування програми Adobe Photoshop)» та «Репортажний портрет» нагороджено

Туркевича Максима, вихованця Сєвєродонецького міського Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, за роботи «Вечірнє Закарпаття»,  «Як довго я тебе чекав».

Вітаємо юних екологів-фотоаматорів і бажаємо нових здобутків та перемог!

Управління освіти Сєвєродонецької міської військової адміністрації

]]>https://sd.osv.org.ua/news/1706633538/]]>