Сєвєродончанка Злата Кіяшко отримала Президентську стипендію за перемогу у ХІІІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

23-12-2023

Стипендіатами також стали ще два представника Луганської області - студентка Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Анастасія Лупенко та курсант Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка Станіслав Халус.

Злата - талановита дівчинка, яка із самого дитинства проявляла творчі здібності: складала коротенькі віршики, цікаві розповіді. Сьогодні вона цікавиться фантастичною літературою, грою на укулеле та гітарі. Із задоволенням бере участь у мовно-літературних конкурсах і цим завдячує своїй вчительці Малишко Ользі Вікторівні та підтримці батьків.

Малишко Ольга Вікторівна – творчий педагог, що вдало впроваджує ідеї Нової української школи в освітній процес. Вчитель розвиває творчий потенціал учнів засобами інтерактивного навчання.

Вітаємо Злату Кіяшко, її вчительку Ольгу Малашко та Гімназію № 16 міста Сєвєродонецька Луганської області з високим досягненням та бажаємо нових звершень і перемог!