Рада оборони Луганської області розглянула роботу військово-лікарських комісій

27-12-2023

Голова Ради оборони Луганської області Артем Лисогор на підсумковому засіданні заслухав звіти про виконання завдань Генерального Штабу ЗСУ щодо проведення мобілізаційних заходів.

Зокрема, про організацію оповіщення військовозобов’язаних та роботу військово-лікарських комісій.

Окрема увага була приділена попередженню фактів та зловживань під час  роботи ВЛК. Наразі, жодного такого факту не встановлено, комісії працюють виключно у правовому полі.

Контроль за дотриманням законодавства України та недопущення зловживань фахівцями комісії здійснюється облдержадміністрацією спільно з правоохоронними органами.

Інформування добровольців про порядок та можливості вступу до лав ЗСУ організовано у 36 гуманітарних хабах для жителів Луганської області.

Серед потенційних рекрутів з числа внутрішньо переміщених осіб організовано системну роз’яснювальну роботу стосовно виконання громадянами України конституційного обов’язку по захисту Вітчизни.

]]>https://loga.gov.ua/oda/press/news/rada_oboroni_luganskoyi_oblasti_rozgl...]]>