Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 11.12.2023

11-12-2023

На фронті активізувалася авіація росіян, окупанти влаштували рейд по Біловодщині.

«Штурмова і тактична авіація ворога вчора була задіяна по всій лінії фронту на Луганщині. Загарбники били і в районі Твердохлібового, що північніше Сватового, і по Макіївці. Не оминули Серебрянський ліс. Не зменшується і добова кількість снарядів, випущених по наших позиціях та селах. Цього разу – 537. Обстріляні Невське та Білогорівка. Атаки окупантів відбито від Макіївки», – поінформував начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

Загарбники влаштували чергову перевірку населення на Біловодщині. Ходять адресно – спілкуючись із господарями будинків, переглядають документи, вміст мобільних телефонів, наявність реєстрації та паспорту рф. Фіксують, чи спорожніло ще якесь житло.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid026UCKfgRQCK9wsqG4bpu47Ah45m8...]]>