На майданчику «Українська універсальна біржа» з’явився розділ «Обґрунтування закупівель»

12-12-2023

Функціонал майданчика публічних закупівель «Українська універсальна біржа» доповнено новою опцією.

Вже на стадії оприлюднення річного плану закупівель замовники торгів можуть обґрунтувати доцільність кожної процедури.
«Ми виходимо як державні інституції на новий рівень прозорості», - прокоментував важливість роз’яснення суспільству ефективності використання бюджетних коштів заступник Глави Офісу Президента України Олексій Кулеба учасникам наради.

У заході в онлайн-форматі взяв участь очільник Луганщини Артем Лисогор.

Адже останнім часом питання доцільності закупівель стало приводом для спекуляцій, насамперед, з боку зовнішніх ворогів. Інформаційні «вкиди» щодо використання владою непрозорих процедур торгів завдають серйозних репутаційних збитків Україні.

Аби мінімізувати негатив під патронатом Офісу Президента України запроваджений проєкт «Прозорість та підзвітність», в рамках якого у кожній області працюють робочі групи з аналізу доцільності проведення заявлених закупівель.

]]>https://loga.gov.ua/oda/press/news/na_maydanchiku_ukrayinska_universalna...]]>