Єлизавета Дерід - вчителька української мови та літератури ліцею «ЮВЕНЕС» міста Сєвєродонецька, яка успішно пройшла сертифікацію

08-01-2024

]]>Управління Державної служби якості освіти у Луганській області]]>]]>: Продовжуємо рубрику «Історія успіху!» про вчителів закладів освіти Луганщини, які успішно пройшли сертифікацію у 2023 році.]]>

Знайомтеся, Єлизавета Дерід, сертифікована вчителька української мови та літератури ліцею «ЮВЕНЕС» міста Сєвєродонецька Луганської області.

"Як відомо, робота вчителя полягає не тільки у навчанні, розвитку та вихованні учнів, його робота і в тому, щоб постійно працювати над собою, йти в ногу з часом. Ось тут і знадобиться можливість проаналізувати свою роботу, виправити помилки, щоб утілити нові ідеї на практиці. Процес проходження сертифікації має багато переваг: по-перше, це цікавий і корисний досвід; по-друге, етапи сертифікації дозволяють виявити прогалини, щоб усунути їх; по-третє, успішне проходження сертифікації дає змогу заявити про себе та знайти нові шляхи для розвитку. Раджу всім колегам спробувати й долучитися до спільноти сертифікованих вчителів!", - Єлизавета Дерід.

Управління Державної служби якості освіти у Луганській області

]]>https://www.facebook.com/LugseveroSQEua/posts/pfbid032VLjUxKW6U5bD6wVp6a...]]>