Головне управління ДСНС України у Луганській області: Бережіть життя, оберігайте себе та інших від вибухонебезпеки!

21-12-2023

Під час війни небезпека може чатувати будь-де. Дотримуйтеся цих важливих правил, які можуть врятувати життя:

1. Уникайте незнайомих предметів. Помітили щось підозріле, не наближайтеся! Відійдіть подалі, попередьте оточуючих та телефонуйте 101.

2. Не торкайтеся невідомої знахідки - залишених без нагляду сумок, коробок, телефонів тощо, адже ніколи не знаєте, що там може приховуватися.

3. Не ходіть неперевіреними маршрутами. Звертайте увагу на попереджувальні таблички – це може врятувати вам життя.

4. Не намагайтеся самостійно ідентифікувати вибухонебезпечні предмети, цим займаються тільки спеціально підготовлені фахівці.

5. Навчайте дітей правилам мінної безпеки – розкажіть їм на прикладах, яку небезпеку несуть невідомі знахідки, та як правильно діяти при їх виявленні.

Бережіть життя, оберігайте себе та інших від вибухонебезпеки!

]]>Головне управління ДСНС України у Луганській області]]>

]]>https://www.facebook.com/groups/220932901713957/posts/1770970226710209]]>