31 Захисник та Захисниця з Сєвєродонецької громади отримали матеріальну допомогу з місцевого бюджету на понад півмільйона гривень

19-12-2023

У рамках Комплексної програми підтримки Сєвєродонецькою міською територіальною громадою Захисників та Захисниць України та членів їх сімей на 2023 рік за минулий тиждень виплачено матеріальної допомоги на загальну суму понад півмільйона гривень. Матеріальну допомогу за рішенням комісії з надання одноразової матеріальної допомоги з місцевого бюджету виплачено 31 Захиснику та Захисниці.

Так, одноразову матеріальну допомоги на загальну суму 315 000 грн виплачено 21 Захиснику та Захисниці, які на дату надання заяви про призначення допомоги беруть безпосередню участь у бойових діях, пов’язаних із забезпеченням оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України,

6 Захисникам та Захисницям, які отримали травми, поранення, контузію під час участі в бойових діях під час впровадження воєнного стану в Україні та після проходження лікування продовжують військову службу, одноразову матеріальну допомогу призначено  на загальну суму 150 000 грн.

Одноразову матеріальну допомогу на загальну суму 100 000 грн отримали 4 Захисника та Захисниці, які внаслідок отримання травм, поранення, контузії, каліцтва, отриманих під час участі в бойових діях під час впровадження воєнного стану в Україні, набули статусу особи з інвалідністю.

Для консультацій зі спеціалістами Управління соцзахисту населення Сєвєродонецької МВА звертатись за телефонами: https://sed-rada.gov.ua/upravlinnya-soczahistu-naselennya/telefoni-garya...

За даними Управління соціального захисту населення СМВА