Запрошуємо навчальні заклади та учнів взяти участь у Проєкті «Енергоефективні школи: нова генерація»

24-09-2021

За досвідом розвинутих європейських країн лише зміна звичок енергоспоживання громадян дозволяє заощадити до 10% використаних енергоресурсів навіть без впровадження будь-яких матеріальних заходів. З огляду на можливості збільшення енергоефективності економіки країни участь у Проєкті «Енергоефективні школи: нова генерація» зумовить не лише підвищення освітнього рівня громадян, а і сприятиме зростанню енергетичної грамотності та екологічної свідомості. Це у підсумку сприятиме зменшенню потреби в імпорті енергоносіїв та відповідатиме загальнодержавним цілям досягнення Україною енергетичної незалежності та збільшення використання відновлюваних джерел енергії.

Проєкт «Енергоефективні школи: нова генерація»  включає безкоштовну інноваційну онлайн-платформу «energyschool.org.ua» з вільним доступом до навчальних курсів, спрямованих на підвищення житлово-комунальної грамотності, раціональне споживання енергетичних ресурсів та підвищення екологічної відповідальності. Цільовою аудиторією проєкту є учні закладів загальної середньої освіти віком від 9 до 17 років, що, як свідчить досвід впровадження освітніх програм, є найбільш сприйнятливим періодом для засвоєння нових знань та зміни усталених поведінкових звичок.

Крім того, для учасників, з огляду на їхні вікові категорії  пропонуються на вибір три навчальні курси:

1.  «Мій енергоефективний будинок» – інтерактивний ігровий курс для учнів  4-го класу, що допомагає сформувати базові навички енерго-екологічної грамотності ;

2.  «Основи енергопостачання та енергозбереження» – курс, що сприяє вихованню свідомого споживача енергетичних ресурсів (6-ті-8-мі класи);

3.   «Абетка з основ житлово-комунального управління» – курс для 9-х-11-х класів з авторською онлайн-грою «Розумний будинок», що спрямований на

формування навичок раціонального користування житлово-комунальними послугами.

У рамках Проєкту регулярно проводяться різноманітні конкурси, які допомагають заощаджувати ресурси та дбати про екологію. Переможці конкурсів, кращі учні та вчителі нагороджуються цінними призами.

Запрошуємо навчальні заклади та учнів взяти участь у Проєкті, зареєструвавшись за посиланням ]]>http://energyschool.org.ua/]]>, та зробити свій внесок в енергонезалежність країни!