У Сєвєродонецьку розпочинає реалізацію проект «Розвиток потенціалу у сфері муніципального енергоменеджменту включно з демонстраційними енергоефективними заходами»

25-07-2017

Метою впровадження проекту є формування ефективної регіональної та місцевої політики енергозбереження та  залучення місцевих громад до контролю та впровадженню якісних енергетичних сервісів, підвищення рівня обізнаності громадськості щодо питань енергоефективності та енергозбереження.

Проектом передбачається також реалізація демонстраційних технічних заходів з енергоефективності для покращення умов перебування персоналу, дітей в бюджетних закладах міста, і як наслідок, досягнення економії бюджетних коштів на оплату енергоносіїв та зменшення шкідливих викидів в атмосферу.

Завдання проекту:

1.Організація діалогової платформи з енергоефективності:

- Сприяння діалогу між  громадою та регіональними органами влади і органами місцевого самоврядування  через організацію роботи Дорадчого комітету з енергозбереження.

- Впровадження системи енергомоніторингу та бенчмаркінгу в містах Луганської області.

- Організація та проведення семінарів- тренінгів в містах Сєвєродонецьку, Старобільську, Кремінній та Сватовому.

- Започаткування та впровадження системи семінарів – тренінгів для енергоменеджерів на тему організації діалогової платформи з питань енергоефективності в містах Харкові, Запоріжжі, Дніпрі.

- Проведення Днів енергії Луганщина – 2017.

-  Інформаційна компанія із залученням ЗМІ.

- Розвиток мережі експертів та організацій з питань енергоефективності та енергозбереження, актуалізація бібліотеки енергоефективності.

2.Реалізація демонстраційних проектів з підвищення енергоефективності у бюджетних будівлях шляхом модернізації індивідуальних теплових пунктів в:

ЗОШ № 10,  ЗОШ № 15 та ДНЗ №19  м. Сєвєродонецьк

Партнери проекту:

Луганське регіональне відділення Асоціації міст України буде співпрацювати із:

• Сєвєродонецька міська рада;
  • Луганська обласна державна адміністрація:
  • Органи місцевого самоврядування;
  • Комунальні підприємства, установи та організації (бюджетна сфера міста);
  • Громадські організації в сфері енергоефективності та енергозбереження;
  • ОСН, ОСББ; ініціативні групи, старші будинків;
  • Сфера освіти та науки: науково-дослідні інститути, ВНЗ, ЗОШ, наукові лабораторії, бізнес-інкубатори, науково-технічні парки.