Оголошено конкурс на виконання проектно-кошторисної документації для проведення капремонту (термомодернізації) будівлі СЗШ № 8 міста Сєвєродонецька

21-12-2019

В рамках Механізму Підтримки послуг з енергоефективності для громадських будівель проекту «Енергоефективність у громадах ІІ», який реалізується компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) Сєвєродонецька міська рада оголошує конкурс на виконання проектно-кошторисної документації для проведення капітального ремонту (термомодернізації) будівлі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 міста Сєвєродонецька Луганської області за адресою: Луганська обл., м.Сєвєродонецьк, вул.Вілєсова, буд.10.

Всім зацікавленим необхідно до 26 грудня 2019р. надати свої цінові пропозиції у електронному вигляді до департаменту економічного розвитку міської ради на електронну адресу der_investatukr [dot] net.

Форма цінової пропозиції та технічне завдання на виконання проектно-кошторисної документації для проведення капітального ремонту (термомодернізації) будівлі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 міста Сєвєродонецька Луганської області за адресою: Луганська обл., м.Сєвєродонецьк, вул.Вілєсова, буд.10 знаходиться за ]]>посиланням]]> https://sed-rada.gov.ua/arhiv-rishen-vikonavchogo-komitetu/vikonkom-miskradi-rishennya-n1313-date19122019-1715.

Очікувана дата оголошення переможця конкурсу 27 грудня 2019 року. Усі учасники конкурсу будуть проінформовані щодо результатів конкурсу.

Додаткова інформація про процедуру конкурсу надається Сєвєродонецькою міською радою за адресою: Луганська обл., м.Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, буд. 32, тел. +3806452-4-22-53, +3806452-4-52-95, +38050-6701274, +38050-6277850.

Департамент економічного розвитку міської ради