Ви тут:

Звернення депутатів Сєвєродонецької міської ради

16-05-2019
Категорія: 

     16 травня на другому пленарному засіданні 64-ї позачергової сесії Сєвєродонецької міської ради VII скликання депутати прийняли

Звернення
до Президента України Зеленського В.А.,
голови Верховної Ради України Парубія А.А.,
міністра внутрішніх справ України Авакова А.Б.,
голови Служби безпеки України Грицака В.С. та
генерального прокурора України Луценка Ю.В.
щодо розхитування суспільно-політичної ситуації в м.Сєвєродонецьку
 

     Сєвєродонецька міська рада звертається до вас із проханням вжиття дій щодо розхитування суспільно-політичної ситуації в місті Сєвєродонецьку народним депутатом України Сергієм Шаховим, його прибічниками - представниками політичної партії «Наш край» та керівництвом Луганської обласної державної адміністрації – обласної військово-цивільної адміністрації.

     Ці особи вдаються до дій, метою яких є повернення на посаду мера-корупціонера Валентина Казакова, якого депутатською більшістю позбавлено повноважень за корупційні дії та систематичне порушення прав депутатів Сєвєродонецької міської ради, норм Конституції України, Законів України, прав і свобод громадян.

     Звертаємо увагу, що спроби втручання народного депутата України Сегія Шахова, який до речі обраний зовсім по іншому виборчому округу від Сєвєродонецька, та інших підконтрольних йому осіб може призвести до негативних наслідків, які для міста, що знаходиться в близькості від зони бойових дій  можуть бути фатальними.

     Слід зазначити, що підтримка Валентина Казакова в судах різних інстанцій Сергієм Шаховим через свого стаханівського адвоката-посіпаку Ігоря Слєсарєва викликає у громади Сєвєродонецька зневіру у систему правосуддя та підрив авторитету найвищих органів влади і судової системи. Тільки протягом останнього часу Валентина Казакова за рішенням судів різних інстанцій двічі притягнуто до відповідальності за корупційні дії, а на розглядах перебуває майже два десятки справ про незаконні дії мера-корупціонера, але Сергій Шахов не залишає спроб повернути цю особу до керування Сєвєродонецьком.

     Ми також звертаємо увагу, що своїми діями народний депутат України Сергій Шахов неодноразово приводив до зриву та дестабілізації роботи Сєвєродонецької міської ради. Масова роздача цукру заради підкупу потенційних виборців, особливо соціально незахищених верств населення, прийняла загрозливих форм вже не тільки у Сєвєродонецьку, а й по усіх містах та районах області. Соціальні інтернет мережі та ЗМІ рясніють десятками та сотнями фактів масового підкупу населення «шахівським» цукром, але центральна та обласна влада, а особливо правоохоронні органи чомусь постійно закривають очі та не реагують на відверте беззаконня.

     Шахівське кримінально-злочинне угрупування, яке розпочало свою діяльність з нині окупованого Стаханова, має за мету взяти під свій контроль не тільки Сєвєродонецьк, а і всю Луганську область. Згідно розслідувань журналістів, які написали безліч матеріалів про їх діяльність, кримінальне ім’я Шахова – «Кит». Завдяки цьому організованому злочинному угрупуванню (ОЗУ) проводився незаконний референдум у Стаханові, Брянці, Кіровську та їх подальша окупація проросійськими бойовиками-терористами. Рідні та близькі шахівського ОЗУ і сьогодні очолюють керівні пости в так-званій ЛНР, про що є офіційні підтвердження. Виникає питання, чи не готує Сергій Шахов грунт для вторгнення бойовиків і в Сєвєродонецьк?

     Пов’язана з криміналітетом і виборча кампанія Сергія Шахова по одномандатному виборчому округу № 114 (Біловодський, Марківський, Міловський, Новопсковський, Слов’яносербський, Станично-Луганський райони, частина Новоайдарського району Луганської області). Так, 4 липня 2016 року в Сєвєродонецьку відбувся напад на голову окружної виборчої комісії цього виборчого округу № 114. В результаті особа отримала серйозні травми.

     Також викликає занепокоєння і затягування справи по вбивству депутата Сєвєродонецької міської ради Сергія Самарського, який можливо взнав щось суттєво незаконне у справах Сергія Шахова, за що, можливо, і поплатився власним життям.

     Останнім часом великими накладами видаються прошахівські газети без вихідних даних, в якій розповсюджується неправдива інформація, образливі оціночні судження та світлини із застосуванням нацистської та тоталітарної символіки, що принижують людську честь і гідність керівництва та депутатів Сєвєродонецької міської ради, чим також штучно створюються підстави для виникнення соціальної напруги.

     Особливо викликає занепокоєння те, що Сергій Шахов через своїх колишніх політтехнологів, а нині керівників Луганської обласної державної адміністрації – обласної військово-цивільної адміністрації робить спроби введення у Сєвєродонецьку військово-цивільної адміністрації у абсолютно незаконний спосіб, відсилаючи в Адміністрацію президента України брехливу інформацію про начебто недієспособність Сєвєродонецької міської ради.

     Ми заявляли і заявляємо, що Сєвєродонецька міська рада як орган місцевого самоврядування виконує усі законодавчо покладені на нього функції - депутатський корпус, виконавчі органи міськради та всі комунальні служби міста працюють в штатному режимі.

     Регулярно проводяться пленарні засідання сесій Сєвєродонецької міської ради та засідання виконавчого комітету, на яких розглядаються нагальні питання щодо забезпечення прав і свобод громадян на території Сєвєродонецька, життєдіяльності міста, роботи соціальних і комунальних служб.

     Бюджет на 2019 рік прийнято у відведений законодавством термін; інфраструктура міста розвивається, дороги ремонтуються, йде планова підготовка до наступного опалювального сезону тощо.

     Але Сергій Шахов та його поплічники постійно роблять спроби у незаконний спосіб фактично захватити Сєвєродонецьк через повністю підконтрольного йому мера-корупціонера, щоб продовжити грабувати місто.

     Звертаємо особливу увагу, що протягом останніх трьох років неодноразово Шахов та його прибічники вдавалися до фактично кримінальних дій. Варто зауважити, що деякі депутати та працівники Сєвєродонецької міської ради неодноразово стикались з проявами агресії та погрозами зі сторони Сергія Шахова, його помічника Ігоря Слєсарєва (екс-заступника Казакова, а нині адвоката) та інших шахівських сектантів.

     Вимагаємо вжиття негайних дій щодо народного депутата Сергія Шахова та його злочинного оточення, що всіляко дестабілізують ситуацію в місті, розправляються з політичними конкурентами та намагаються захопити владу у Сєвєродонецьку, який є на сьогодні обласним центром. Сергій Шахов через особисті аморальні та злочинні амбіції своїми діями неодноразово загострює суспільно-політичну ситуацію у Сєвєродонецьку. Ніхто не може гарантувати, що особисте сприйняття Сергієм Шаховим існуючої реальності та його непомірні і неадекватні амбіції не стануть приводом для масштабної дестабілізації серед мешканців міста.

     Враховуючи вищевикладене, просимо відповідно до компетенції втрутитися в ситуацію та вжити заходів в межах ваших повноважень щодо попередження можливих негативних наслідків загострення суспільно-політичної ситуації у м. Сєвєродонецьку.

 

 

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (17 оценок)
7060
0