Ви тут:

Зустріч Вячеслава Ткачука з сєвєродончанами: вул. Гагаріна, 8

04-07-2019
Категорія: 

До міської влади сєвєродончани постійно звертаються з будь-яких питань життєдіяльності міста. Ввечері 2 липня через соцмережу безпосередньо до в.о. міського голови Вячеслава Ткачука звернувся молодий мешканець Сєвєродонецька, який проживає в багатоквартирному будинку №8 по вул. Гагаріна щодо ремонту під’їзду №4.

А вже зранку 3 липня Вячеслав Ткачук відреагував на звернення та запропонував безпосередньо на місці розглянути це питання. Було домовлено про колективну зустріч з мешканцями будинку, на якій Вячеслав Петрович також надав доручення бути присутніми начальнику управління житлово-комунального господарства міськради Антону Ковалевському та генеральному директору КП "Житлосервіс "Світанок" Юрію Шамраю, підприємство якого безпосередньо надає послуги з утримання будинку.

«Я розумію, що наші мешканці роками платили за різні послуги, не отримуючи їх взамін. Ремонт під’їздів відноситься до них. Керівник КП "Житлосервіс "Світанок" Юрій Шамрай на посаді менше пів року, і не в змозі швидко вирішити купу проблем, яку залишили йому деякі недолугі та воровиті попередники, але він працює не покладаючи рук. Наша команда завдяки підтримці депутатського корпусу та виконавчого комітету останнім часом досягла значних результатів. Як ви усі бачите, ремонтуються дороги, у тому числі і внутрішньоквартальні, школи, дитсадки, лікарні та інші міські об’єкти, йде підготовка теплотрас, вивозиться сміття, закупляється нова сучасна комунальна техніка та робиться багато іншого. Питання ремонту будинків я також тримаю на особистому контролі», - зазначив Вячеслав Ткачук.  

У ході зустрічі було з’ясовано, що на зборах співвласників багатоквартирного будинку по вул. Гагаріна, 8 було затверджено перелік послуг з утримання будинку, з якого виключено поточний ремонт під’їздів. На підставі протоколу зборів укладено Угоду №1 про зміну договору від 12.06.2018 року №106 «Про надання послуг управління багатоквартирним будинком» з КП "Житлосервіс "Світанок". Разом з тим, деякі мешканці під’їзду №4 зазначають, що на зборах співвласників багатоквартирного будинку вони не були присутні, і не знають, хто підписався у протоколі замість них.

З метою врегулювання ситуації в.о. міського голови Вячеслав Ткачук запропонував провести повторні загальні збори, на яких він також готовий бути присутнім з відповідними спеціалістами і на них остаточно вирішити питання ремонту під’їздів. У разі колективного рішення щодо повернення цієї послуги та зважаючи на те, що мешканці будинку протягом багатьох років сплачували кошти за неї, буде розглянуте питання щодо проведення ремонту під’їзду №4 силами КП "Житлосервіс "Світанок" у найкоротші терміни.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Рейтинг: 
4
Средняя: 4 (2 оценок)
676
0