Змагання. Рекорди. Нагороди

13-03-2019

Баскетбол

02-03.03.2019 року у м. Сєвєродонецьк в ігровому залі «Олімпія» проводились фінальні змагання відкритого чемпіонату міста Сєвєродонецька з баскетболу серед чоловічих команд. У змаганнях брали участь 8 команд міст: Сєвєродонецьк, Лисичанськ (всього 90 спортсменів).

За результатами місця розподілилися наступним чином:

І місце – «ГОП» м. Сєвєродонецьк

ІІ місце – Гірський технікум м. Лисичанськ

ІІІ місце – НПЗ м. Лисичанськ

ІV місце  – КДЮСШ 3  м. Сєвєродонецьк -1

Гравці команди-переможця і команд-призерів були нагороджені кубками, грамотами та медалями відділу молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради.

У номінації кращий гравець змагань був названий – Хорошко Олександр (команда «ГОП») (вихованець тренера-викладача з баскетболу Рабульця Георгія). Гравці, яких визнано кращими,  нагороджувались призами Луганської обласної федерації баскетболу.

Волейбол

05 березня 2019 р. в м. Старобельську відбувся відкритий Чемпіонат Луганського обласного відділення (філії) КФВС МОН України з волейболу серед дівчат 2004 - 2005 року народження і молодше. У змаганнях брали участь 5 команд (60 учасників) з міст: Старобільськ, Новопсков, Новоайдар, Білокуракино, Сєвєродонецьк.

Результати змагань:

І м –  м. Старобельськ

ІІ м – ДЮСШ м. Новоайдар;

ІІІ м – ДЮСШ м. Новопсков;

V м –  КДЮСШ 3 м. Сєвєродонецьк тренер-викладач Корецька Віра.

Спортивне орієнтування

09-10 березня 2019 року у лісному масиві м. Лиман  спортсмени КДЮСШ 3 (15 учнів) брали участь у VІ Зимовому відкритому Чемпіонаті Донецької області зі спортивного орієнтування (бігом) на дистанціях за вибором.

У змаганнях брали участь понад 200 спортсменів з міст та районів Донецької та Луганської областей: Сєвєродонецьк,  Дружківка, Краматорськ, Лиман, Маріуполь та інші.

Найкращий результати у змаганнях показали вихованці тренера-викладача Костіної Олени (два дні була друга):

по групі Ж-16 – 09.03 (коротка дистанція) – Куценко Дар’я ІІ місце; Колмичек Дар’я 10.03 (спринт) – ІІІ місце; по групі Ж-12 того ж дня – Пилипенко Юлія І місце;

вихованці тренера-викладача Куценко Олени (ІІ м коротка; І м спринт):

по групі Ж-16 – 09.03 (коротка дистанція) – Стариков Руслан ІІ місце; по групі Ж-14 – 09, 10.03 – Сирих Олександра ІІІ місця;

вихованці тренера-викладача Шунякова Володимира (ІІ м коротка; І м спринт):

по групі Ч-14 – 10.03 (спринт) – Булгаков Олександр ІІІ місце; по групі Ч-18 – 09, 10.03 – Онопко Данило ІІ місця.

Футбол

У неділю, 10 березня, в м. Попасне відбулись фінальні ігри Чемпіонату Луганської області з футзалу 2019 серед юнаків 2006-2007 та 2008-2009 р.н.

Битви за трофей вийшли різними.

Наші хлопці (2006-2007р.н.) зазнали жодних проблем з ДЮСШ Попасної. У результаті – 3:0 на користь сєвєродончани. Попасняни, маючи масу голевих моментів, так жодного разу не відзначилися, пропустивши декілька контрвипадів сєвєродончан та залишив команду юнаків КДЮСШ 2 у турнірній таблиці на першій переможній сходинці.

А ось вихованцям 2008-2009 р.н. та ДЮСШ Новопскова довелося понервувати. Новопськовці вигравали впродовж усього матчу з мінімальним рахунком, і наші хлопці могли в будь-який момент «догратися», проте за п’ять хвилин до фінальної сирени влучний постріл забезпечив більш-менш спокійну кінцівку поєдинку з рахунком 1:3, закріпивши за сєвєродончанами друге місце у турнірній таблиці.

Юнаків тренують Андрій Микитченко та Євген Сімбірьов.

Гімнастика спортивна

З 3 по 7 березня в м. Кропивницький відбулись водночас Чемпіонат України та Всеукраїнські змагання серед вікових груп з гімнастики спортивної. В змаганнях брали участь спортсмени з м. Києва, Кіровоградської, Івано-Франківської, Луганської, Черкаської, Херсонської, Хмельницької та Донецької областей.

Команда Луганської області у склад якої увійшли вихованки КДЮСШ 2 Катерина Морозова та Анастасія Кайсіна завоювала п’яте місце.

Дівчат тренує Любов Дорофеєва.

Плавання в ластах

5-7 березня в плавальному басейні «Садко» відбувся відкритий Чемпіонат м. Сєвєродонецька з плавання в ластах.

У змаганнях взяли участь  понад 140 спортсменів підводників. Програма була дуже насиченою. Спортсмени-підводники змагалися на 9 дистанціях - 50м пірнання, 50м, 100м, 200м, 400м плавання в ластах, 50м, 100м, 200м. плавання в біластах, 100м плавання з аквалангом. Було розіграно 18 комплектів медалей. Чемпіони та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями відділу у справах молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради. Ці змагання були відбірковими перед Чемпіонатом України серед юнаків, який пройде в Києві 30.03 - 02.04.2019р.

В результаті 3-х денної боротьби багато спортсменів поліпшили свої результати. Було виконано 12 спортивних розрядів - 2 юнацьких, 7 третіх, 1 другий, 2 учнів пропливли по нормативу 1 спортивного розряду. Ляпка Маргарита 2007 р.н. вперше виконала норматив «кандидат у майстри спорту», ​​який потрібно підтвердити на вищих змаганнях.

Чемпіонами м. Сєвєродонецька 2019 року стали - Шуліка Ксенія (4 перших місця), Сущенко Володимир (3 перших місця), Ковальчук Вікторія (2 перших місця), Кудін Станіслав (2 перших місця), Шепель Альона (2 перших місця), Григорьєв Ярослав (1 перше місце), Трофименко Ілля (1 перше місце), Шведов Єгор (1 перше місце), Прядко Дар'я (1 перше місце), Полчанов Микита (1 перше місце); срібними призерами - Постолова Єлизавета, Ляпка Маргарита, Гудкова Тетяна, Анфімова Анна, Натьокін Денис, Броварський Дмитро, Серебряков Дмитро, Бойко Данило, Андрєєв Іван; бронзовими призерами - Жильникова Марія, Черенок Олексій, Бай Ганна, Перепелиця Єлизавета, Гальченко Даніл.

Відділ молоді та спорту