Змагання. Рекорди. Нагороди

13-01-2020

Футбол

У п’ятницю, 10-го січня, на спортивній базі КДЮСШ 1 відбувся Різдвяний турнір з футзалу серед юнаків 2012-2013 років народження.

Організатори змагань – КДЮСШ 2 за підтримки відділу молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради. Серед учасників були команди  КДЮСШ 2 м.Сєвєродонецька (двома складами), ДЮСШ смт. Новопскова та «Мрія» м.Куп’янська.

За регламентом чотири команди за коловою системою розіграли комплект нагород «Різдвяного турніру».

Боротьба була дуже напруженою, варто зазначити, що, незважаючи на свій маленький вік, учасники зуміли проявити свою майстерність, та зачарувати присутніх спортивно-бойовим настроєм.

За результатами «Різдвяного турніру»:

Команда КДЮСШ 2 (другий склад) - Сєвєродонецьк стала бронзовим призером турніру.

Команда  ДЮСШ Новопскова виборола срібло.

Команда КДЮСШ 2 (перший склад) м. Сєвєродонецька посіла першу сходинку п’єдесталу та виборола головний Кубок змагань.

Всі призери були нагороджені кубками та грамотами.

Головний суддя турніру Всеволод Семенов привітав малечу та вболівальників зі святами, подякував за отримані емоції і побажав нових перемог.

Команду підготував тренер-викладач Всеволод Семенов.

Легка атлетика

10 січня 2020 року у місті Бахмут пройшов Відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2003-2004, 2005 року народження та молодші.

В змаганнях взяли участь понад 130 юнаків та дівчат з різних міст і районів Донецької та Луганської областей.

Юні легкоатлети змагались за програмою дисциплін: з бігу на 60м, 60м з/б, 150 м, 300м, 600м, у стрибках у довжину, висоту та у метанні спису.

За результатами чемпіонату наші спортсмени вибороли:

дві золоті медалі:

Сурков Артем -  біг 400м

Демченко Ерік – біг 60м

дві срібні медалі:

Ляшенко Єлизавета та Демченко Ерік в стрибках у довжину

чотири бронзові медалі:

Лядська Катерина - біг 60 м

Ляшенко Маргарита та Утросін Ілля в стрибках у довжину

Гречишкіна Даніела – біг 60 м.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями від управління з питань фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації та Федерації легкої атлетики Донецької області.

Підготували спортсменів тренери-викладачі: Микола Трембач, Наталія Жепка, Станіслав Кулєш.

Інформація КДЮСШ-2 відділу молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради