Зі свого бойового досвіду знаю – якщо в групі є фаховий медик, то всі будуть врятовані, – Артем Лисогор відзначив лікарів Луганщини

26-07-2023

Напередодні Дня медичних працівників очільник регіону Артем Лисогор привітав лікарів Луганщини з професійним святом та вручив їм державні нагороди й обласні відзнаки.

«Сьогодні є лише дві важливі справи: боротися та допомагати. Зі свого бойового досвіду знаю – якщо в групі є фаховий медик, то всі будуть врятовані, – наголосив начальник обласної військової адміністрації Артем Лисогор, звертаючись до медичних працівників. – Робота кожного з вас потребує сміливості, мужності, самовідданості. Із початку повномасштабного вторгнення по червень 2022 року наші лікарі виконали більше 2,5 тис. виїздів: рятували військових з несумісними для життя травмами, надавали екстрену медичну допомогу цивільним, під обстрілами «Градів» та мінометів їхали на виклики. Ризикували власним життям, аби врятувати сотні інших».

Він додав, що жодних нагород не буде достатньо для того, аби висловити вдячність за цю працю: «Та ми відзначили наших медичних працівників, аби кожен з них відчував підтримку держави і розумів, що всі ми ними пишаємося. Попереду ще багато роботи, тому бажаю сил, наснаги і скорішої Перемоги».

Тож, грамотою Кабінету Міністрів України нагороджено заступника генерального директора КНП «Луганський регіональний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Олену Ткачук та т. в. о. медичного директора, лікаря з медицини невідкладних станів відділу медицини катастроф цього ж медзакладу Миколу Ярошенка.

Подякою Кабінету Міністрів України – лікаря з медицини невідкладних станів відділу медицини катастроф Інну Риндіну, водіїв автотранспортних засобів відділу медицини катастроф Олексія Ляшенка та Максима Слободенюка. Усі вони теж працюють у КНП «Луганський регіональний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

Медалями «Відзнака Ради національної безпеки і оборони України» III ступеня відзначено медичну сестру неврологічного кабінету КНП «Луганська обласна дитяча клінічна лікарня» Юлію Захарчук, головного механіка КНП «Луганський регіональний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Миколу Литвина, старшу медсестру хірургічного відділення КНП «Лисичанська багатопрофільна лікарня» Олену Немченко, сестру медичну стаціонару хіміотерапевтичного відділення КНП «Луганський обласний клінічний онкологічний диспансер» Наталію Штайнерт.

Шістьом медичним працівникам регіону Артем Лисогор вручив Листи подяки облдержадміністрації.

День медичних працівників відтепер, згідно з Указом Президента України № 327/2023 від 13 червня 2023 року, відзначають 27 липня.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0X6b4TuchYFQbbVYo4sHtoqPjW1vR...]]>