Заслужена нагорода від Сєвєродонецької міської ради

27-09-2019

26 вересня в.о. міського голови Вячеслав Ткачук та заступник міського голови Ірина Степаненко вручили грамоту виконкому Сєвєродонецької міської ради «За вагомі здобутки, особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в місті Сєвєродонецьку та з нагоди 30-річчя клубу східних та оздоровчих систем» голові Міського клубу східних бойових та оздоровчих систем, Заслуженому тренеру України з кікбоксингу Андрію Сербіну.

Вячеслав Ткачук подякував Андрію Сербіну за залучення сєвєродонецької молоді до занять спортом, виховання юних чемпіонів, вірність Сєвєродонецьку та привітав з ювілеєм клубу: «Ви робите дуже корисну і почесну справу! Завдяки Вам та тренерському складу Міського клубу східних бойових та оздоровчих систем юні сєвєродончани змалку долучаються до спорту. А спорт – це запорука здоров’я! Успіхів вам та нових звершень і перемог!»

А Ірина Степаненко побажала й надалі підкорювати найвищі сходинки спортивних п’єдесталів та прославляти рідне місто.

Міський клуб східних бойових та оздоровчих систем створено 20 вересня 1989 року. І вже 30-ть років його беззмінним керівником є Андрій Сербін, який своїм ентузіазмом та натхненням спонукає вихованців клубу до нових спортивних звершень.

Сьогодні клуб східних бойових та оздоровчих систем - це великий колектив, який складається майже із півтора десятка груп. В ньому навчається понад 200 учнів, більшість з яких шкільного віку.

Клуб є партнером національних федерацій видів спорту «Кікбоксинг WPKA» і «Кікбоксинг ISKA».

На базі клубу з літа 1991 року діє табір бойових мистецтв «Тигреня». В ньому вихованці проходять оздоровлення, спортивну реабілітацію та спеціалізовані навчально-тренувальні збори.

Протягом минулого навчального року вихованцями клубу здобуто 145 медалей різного рівня – 57 золотих, 36 срібних та 52 бронзові.

Серед видатних спортсменів клубу Артур Чернов, який став чемпіоном світу по кікбоксингу ISKA у розділі фул-контакт. Три медалі європейської першості кікбоксингу ISKA у Софії Цилік – триразової чемпіонки України з кікбоксінгу версії WPKA та 4-х кратної чемпіонки України з кікбоксингу ISKA. Прославляє Сєвєродонецьк і Ілля Косаренко – двократний чемпіон України з кікбоксінгу версії WPKA та 3-х кратний чемпіон України з кікбоксингу ISKA.

Також на п’єдестал європейської першості підіймалися Артур Покровський, Ростислав Середа, Віталій Стьопкін, Артем Почтарьов і багато інших.

Вихованці клубу виборюють медалі усеукраїнських змагань - вісім спортсменів здобули право у складі збірної України у жовтні цього року виступити на чемпіонаті світу в Ірландії.

За 30 років існування клубу, завдяки його керівнику Андрію Сербіну та тренерам, юні спортсмени-сєвєродончани вибороли 51 золоту медаль кубків і чемпіонатів Європи та світу.

Вітаємо голову Міського клубу східних бойових та оздоровчих систем, Заслуженого тренера України з кікбоксингу Андрія Сербіна, тренерів та вихованців з ювілеєм закладу!