Засідання житлово-побутової комісії

20-02-2020

20 лютого відбулось засідання житлово-побутової комісії, яку очолює заступник міського голови, начальник Фонду комунального майна Олександр Ольшанський.

Зазвичай ця  Комісія відповідно до чинного законодавства здійснює контроль за використанням і забезпеченням схоронності та належної експлуатації житлового фонду комунальної власності територіальної громади і контроль за організацією обслуговування населення житлово-комунальними підприємствами.

Фахівці з обліку та розподілу жилої площі, з юридичних питань, звернень громадян, юстиції, приватизації, технічної інвентаризації та експлуатації житла розглянули звернення квартиронаймачів житла комунальної власності про вселення в займане ним жиле приміщення членів його сім’ї за письмовою згодою власника квартири і всіх членів сім’ї, які проживають і зареєстровані разом з наймачем.

З усіх розглянутих звернень Комісія прийняла відповідні рішення щодо реєстрації членів сім’ї заявників. Одному з заявників було рекомендовано оформити договір з реструктуризації заборгованості з підприємствами - надавачами житлово-комунальних послуг.