Засідання виконкому 29 серпня

29-08-2018

29 серпня відбулось засідання виконкому Сєвєродонецької міської ради, яке провів міський голова Валентин Казаков. На порядку денному стояли 25 питань.

Зокрема, члени виконкому розглянули проекти рішення міської ради «Про звіт щодо виконання міського бюджету за 1 півріччя 2018 року» та "Про затвердження Програми поліпшення якості обслуговування платників податків шляхом удосконалення роботи Центру обслуговування платників у м. Сєвєродонецьку при Головному управлінні ДФС у Луганській області на 2018 рік" з їх подальшим винесенням на розгляд міської ради.

Одне з прийнятих рішень стосувалось звернень щодо приміського внутрішньообласного маршруту загального користування № 237 "Сєвєродонецьк АС - Золотарівка".  Члени виконкому погодити відкриття приміського внутрішньообласного маршруту загального користування № 237 «Сєвєродонецьк АС-Золотарівка», який  пролягає  через територію м. Сєвєродонецька.

Затверджено склад та Положення міської комісії з безпеки дорожнього руху. Відповідно до положення Комісія з безпеки дорожнього руху в м. Сєвєродонецьку утворюється з метою надання рекомендацій виконавчим органам Сєвєродонецької міської ради щодо покращення та підвищення стану безпеки дорожнього руху на вулицях міста, запобігання скоєнню та попередження дорожньо-транспортних пригод, створення налагодженої взаємодії у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, контролю за утриманням вулично-дорожньої мережі у безпечному для учасників дорожнього руху стані, обладнання вулиць міста технічними засобами регулювання. Голова комісії – перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв.

Більшість розглянутих та прийнятих рішень стосувались захисту прав малолітніх, у тому числі й про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Розгляд проекту рішення «Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік» та Міську цільову програму розвитку міського електротранспорту м. Сєвєродонецька на 2018-2019 рік вирішено перенести на 30 серпня.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міської ради