Ви тут:

Засідання виконкому 16 листопада

17-11-2018
Категорія: 

Чергове засідання виконкому Сєвєродонецької міської ради, що відбулось 16 листопада, провів міський голова Валентин Казаков. На порядку денному стояло майже 200 питань, більшість з яких стосувалась захисту прав дітей.

Зокрема членами виконкому розглянуто та схвалено проект рішення міської ради "Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік" з його подальшим винесенням на розгляд сесії міської ради.

Вирішив виконком затвердити звіт щодо виконання міського бюджету за 9 місяців 2018 року та винести цей проект рішення на затвердження міської ради.

Узгоджено річну норму споживання теплової енергії на опалення та місячної норми споживання теплової енергії на опалення для населення м. Сєвєродонецька, яке обслуговує КП "Сєвєродонецьктеплокомуненерго".

Затверджено інформаційні картки адміністративних послуг, які надаються у Центрі надання адміністративних послуг у м. Сєвєродонецьку у новій редакції

З метою організації військово-лікарської експертизи відповідної категорії громадян у Сєвєродонецькому міському військовому комісаріаті виконавчий комітет вирішив створити позаштатну постійно-діючу військово-лікарську комісію та постійно-діючу лікарсько-льотну комісію (далі ВЛК) Сєвєродонецького міського військового комісаріату. Затверджено її склад, голова комісії лікар-терапевт Ольга Болдирєва. Резервний склад комісії очолює лікар-терапевт Н.Г. Ковтунова. Строки роботи позаштатної постійно-діючої військово-лікарської комісії та постійно-діючої лікарсько-льотної комісії визначено з  02.01.2019р.  по  30.12.2019р.: понеділок - п’ятниця з 8.00 по 15.00.

Прийняли члени виконкому рішення про проведення диспансеризації юнаків 2002-2003 років народження методом приписки.

Одне з прийнятих рішень стосувалось стану розгляду запитів на публічну  інформацію, що надійшли до Сєвєродонецької міської ради у 3 кварталі 2018 року.

Затверджено Положення про порядок надання платних послуг Комунальною установою «Трудовий архів м. Сєвєродонецька» та ціни на роботи (послуги), що виконуються Комунальною установою «Трудовий архів м. Сєвєродонецька» на договірних засадах.

Затверджено Подання щодо внесення змін до переліку звичайних та спеціальних виборчих дільниць, утворених на постійній основі в м. Сєвєродонецьку Луганської області. У Поданні зокрема зазначено № дільниці, Опис меж виборчої дільниці, Поточна кількість виборців на дільниці, місцезнаходження приміщення для голосування та приміщення дільничної виборчої комісії.

Члени виконкому затвердили регуляторний акт «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради № 409 від 25.06.2018 року «Про затвердження Порядку демонтажу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у місті Сєвєродонецьку».

Два рішення стосувались демонтажу тимчасових споруд по вул. Гагаріна, район буд.2 та вул. Космонавтів, район буд.29, розміщених з порушенням Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженого наказом Мінрегіону.

Одне з прийнятих рішень стосувалось надання КУ "Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня" містобудівних умов та обмежень для проектування об'єкта будівництва -  будівництво пелетних котелень для комунальної установи Сєвєродонецької міської багатопрофільної лікарні за адресою: м.Сєвєродонецьк,  вул.Сметаніна, 5

Члени виконкому взяли до відома інформацію про оздоровлення та відпочинок  дітей влітку 2018 року. У рішенні зокрема зазначається, що у 2018 році всього з міського бюджету було виділено: на підготовку до оздоровчої кампанії 593,8 тис. грн. (фактично використано – 320,8 тис. грн.), на проведення – 1327,7 тис. грн. (фактично використано 961,5 тис. грн.). Всього з міського бюджету на організацію та проведення оздоровчої кампанії було фактично використано 1 282,3 тис. грн. До оздоровчої кампанії також були залучені 3 805,00 тис. грн.,в тому числі кошти підприємств та організацій міста, благодійних фондів тощо, а саме:  ПрАТ «Сєвєродонецький ОРГХІМ»,  Школа гун-фу «Дракон і Тигр» (керівник Сербін А.Ю.), батьківські кошти, кошти благодійних організацій (Благодійний фонд «СОС Дитяче містечко», БО «Благодійний фонд «Карітас» Сєвєродонецьк»»), залучені кошти оздоровчих закладів інших регіонів України.

До мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку у 2018 році увійшли 30 таборів з денним перебуванням: 21 табір відділу освіти, 4 табори відділу молоді та спорту, 5 таборів С ДЮК «Юність». Оздоровлення дітей також відбувалось на базах позаміських закладів оздоровлення та відпочинку, в санаторіях інших регіонів України, в межах благодійності та у співпраці з обласним сектором оздоровлення пільгових категорій громадян Департаменту соціального захисту населення Луганської ОДА, за сприянням відділу молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради, Управління охорони здоров’я Сєвєродонецької міської ради, відділу освіти Сєвєродонецької міської ради та ін. (Управлінням охорони здоров’я, а саме міським педіатром, було проведено роботу щодо оздоровлення 72-х дітей на базі санаторіїв системи МОЗ; в МДЦ «Артек» та УДЦ «Молода гвардія» станом на жовтень було оздоровлено за кошти державного бюджету 56 дітей пільгових категорій). Здійсненню оздоровчого процесу також сприяли: позашкільні заклади відділу освіти (Сєвєродонецький міський Центр дитячої та юнацької творчості, Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, Станція юних техніків), комплексні дитячо-юнацькі спортивні школи відділу молоді та спорту, СДЮСТШ ВВС «Садко», міський Палац культури, клуби за місцем проживання СДЮК «Юність», громадські організації тощо.

Всього влітку поточного року оздоровчими та відпочинковими послугами було охоплено близько 3972 дітей, що складає 41 % від загальної кількості дітей шкільного віку, в тому числі 2680 – діти пільгових категорій (дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – 109 (у співпраці з опікунами); дітей-інвалідів – 43; дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей – 371; дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи - 6; дітей, які перебувають на диспансерному обліку – 388; талановитих та обдарованих дітей – 400; дітей вимушено переміщених осіб – 675, дітей учасників бойових дій - 178 та ін.), діти загиблих у районі проведення антитерористичної операції 1, діти загиблих під час виконання службових обов’язків – 1, діти-учасники творчих колективів та спортивних команд – 500.

У липні 2018 року за кошти міського бюджету в позаміських закладах оздоровлення та відпочинку Луганської області (позаміський ДЗОВ «Лісова Галявина» Марківського району та Літній табір для дітей ТОВ «Новопсковський санаторій «Перлина») було оздоровлено 61 дитину пільгових категорій: 14 дітей ВПО, 13 дітей з багатодітних сімей, 5 дітей УБД, 17 дітей під опікою, 9 – з малозабезпечених сімей, 3 – дитини-інваліди.

Роботу з організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей в місті Сєвєродонецьку в 2018 році членами виконкому визнано задовільною.

Затвердили Перелік об'єктів культурної спадщини м. Сєвєродонецька.

Прийнято два рішення про надання одноразової матеріальної допомоги 208 громадянам, які тимчасово відчувають матеріальну скруту. Загальна сума допомоги 399 500 грн.

Серед іншого прийняті рішення про встановлення режиму роботи та присвоєння адрес деяким об’єктам, про надання дозволу на розміщення майданчика для паркування транспортних  засобів, про продовження терміну дії дозволів на розміщення зовнішньої реклами, низка житлових питань, про надання матеріальної допомоги на поховання, питання опіки та піклування, про захист прав малолітніх, у тому числі про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів тощо.

 

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міської ради

Рейтинг: 
Голосов пока нет
533
0