Засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

05-01-2018

За дорученням міського голови Валентина Казакова, яке він озвучив під час апаратної наради, 4 січня відбулось екстрене засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Головне питання порядку денного – поліпшення протипожежного стану комунальних закладів у зв’язку з приписами Сєвєродонецького міського управління ГУ ДСНС України в Луганській області.

Як зазначив головуючий на засіданні заступник міського голови Олександр Ольшанський, цю ситуацію треба обговорити і знайти шляхи її вирішення. Також він нагадав присутнім, що у зв’язку з трагедією в Одесі у дитячому таборі «Вікторія», прийнято постанову посилити заходи протипожежної безпеки. Так, у IV кварталі була проведена перевірка міських комунальних закладів. Наразі є зауваження щодо закладів охорони здоров’я, освіти і культури. «ДСНС України в Луганській області подало позови до прокуратури про закриття чотирьох дошкільних навчальних закладів. Ми вважаємо, що цього неможна допустити, жодних позовів не має бути подано. Допустити закриття цих дошкільних навчальних закладів, особливо в осінньо-зимовий період, ми не можемо!», - наголосив Олександр Ольшанський.

На засіданні заслухали керівників відділів освіти та культури міськради та працівника управління охорони здоров’я міської ради щодо приписів та шляхів розв’язання вказаних зауважень. Присутній на засіданні комісії начальник Сєвєродонецького міського управління ГУ ДСНС України в Луганській області полковник служби цивільного захисту Олег Катасон надавав роз’яснення щодо зауважень та шляхів їх усунення.

Після жвавого  обговорення було прийнято рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо усунення зауважень комунальними закладами, а також вимогу до правоохоронних органів не закривати ці дошкільні навчальні заклади, адже шляхи усунення зауважень знайдені.

В.о. першого заступника міського голови Сергій Зарецький, коментуючи цю ситуацію, нагадав, що неодноразово питання виділення коштів відділу освіти на перезарядку вогнегасників виносилося на розгляд виконкому та засідання сесії міської ради. «Я неодноразово виступав перед депутатами та членами виконкому стосовно вкрай необхідного виділення грошей з міського бюджету на заходи протипожежної безпеки. На жаль, депутати тривалий час не підтримували це питання. Хоча це життєво важливе питання, це наша безпека, це наш Сєвєродонецьк, це безпека наших дітей», - підкреслив Сергій Зарецький.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради