Засідання комісії з безпеки дорожнього руху

03-09-2018

Під головуванням першого заступника міського голови Ігоря Слєсарєва 31 серпня проведено засідання комісії з безпеки дорожнього руху міськради.

Перше питання стосувалося перекриття проїзду до кварталу напроти будинків по вул. Гоголя 22, 22-а. Членами комісії вирішено направити його на опрацювання виїзної комісії (склад: завідувач сектору транспорту та зв’язку Департаменту економічного розвитку міськради Ширшиков А.В., фахівці КП «СКС», ВКБ, УЖКГ міської ради та фахівці сектору безпеки дорожнього руху головного управління Патрульної поліції в Луганській області).

Крім того, вирішено направити на опрацювання виїзної комісії та надання висновків з питань щодо подовження міського маршруту № 102/12 до садівничих товариств «Мічурінець-1» і «Мічурінець 2» (селище Щедрищево) та доцільності облаштування навпроти ресторану «Голден Палац» пішохідного переходу з елементами примусового гальмування і встановлення відповідних дорожніх знаків (за рахунок власника закладу).

Щодо акту обстеження зупинок громадського транспорту за сполученням маршруту в напрямку з м.Лисичанськ в м.Рубіжне (через м.Новодружеськ) вирішено направити звернення до комісії з питань планування бюджету та фінансів щодо виділення коштів на закупівлю дорожніх знаків.

Питання відсутності знаків 2.2 «STOP» та 5.35.1 «Пішохідний перехід» на перехресті вул. Енергетиків та вул. Першотравнева, з боку вул. Першотравнева 25 розглянуте позитивно – надане доручення КП «СКС» їх встановити.

Питання щодо заборони відстою комерційного транспорту на тролейбусній зупинці «Центральний ринок» в напрямку до пр. Центральний вирішено опрацювати на виїзній комісії; сектору транспорту та зв’язку Департаменту економічного розвитку Сєвєродонецької міської ради надати на наступне засідання комісії з БДР документи щодо погодження або непогодження цього питання із міськрадою; юридичному відділу міськради доручено розробити пропозиції щодо можливого звернення до суду із заборони відстою комерційного транспорту на даній зупинці.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради

Сектор транспорту та зв’язку Департаменту економічного розвитку міськради

Средняя: 5 (2 оценок)