Ви тут:

Запрошуємо до участі в загальноукраїнській акції «Gireening of the Planet»!

19-03-2021
Категорія: 

Громадська організація «Кризовий медіа-центр «Сіверський Донець» запрошує долучитися до загальноукраїнської акції «Gireening of the Planet», яка відбудеться з 08:00 до 18:00 год 10 квітня 2021 року на території Сєвєродонецької громади.

Акція ініційована генеральною директоркою національного проєкту «Книга рекордів України» Ганною Красюк в рамках всеукраїнського проєкту «Озеленення України». Під час акції «Gireening of the Planet» планується одночасно висадити не менш 1 мільйону дерев по містах, селищах та селах в 100 країнах світу.

Громадська організація «Кризовий медіа-центр «Сіверський Донець» підтримує цю важливу і корисну ініціативу в Луганській області та бере участь в підготовці й проведенні акції та закликає інші організації, ініціативні групи та просто активних небайдужих мешканців міста долучитися до неї. А також закликає інші райони Луганської області приєднатися до акції та звернутись до своїх районних лісогосподарств.

В рамках акції «Gireening of the Planet» планується провести висадку 20000 саджанців - проведено перемовини з місцевим лісогосподарством, досягнуто домовленості про співпрацю та визначено ділянки для висадки садженців.

Долучайтеся до загальноукраїнської акції «Gireening of the Planet»!

Громадська організація «Кризовий медіа-центр «Сіверський Донець»

проспект Центральний, 54,м. Сєвєродонецьк, sdcrisisatukr [dot] net,

тел. для довідок +38 (095) 124 77 93

 

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)
135
0