Захисник із Сєвєродонецька: Ми завжди маємо бути згуртованими й обов’язково захищати та боротися за те, що любимо

20-11-2023

]]>Олександр родом з Сєвєродонецька, Луганської області. З дитинства на долю хлопця випали нелегкі випробування, - Державна прикордонна служба України.]]>

Життя склалося так, що ріс, навчався та проводив дозвілля Олександр разом зі своїм братом в Сєвєродонецькій загальноосвітній школі-інтернаті.

«Вчителі та вихователі завжди вкладали в нас душу і підтримували патріотичний дух, зацікавлювали історією нашої країни. Ми часто обговорювали те, що за часів радянщини наша справжня історія була спеціально спотворена. І наше прагнення до волі та незалежності, збереження наших цінностей та ідентичності стали кісткою у горлі рашистам, які підступно вдерлися на нашу землю і вкотре хочуть знищити нашу націю»,- згадує Олександр.

У 2018 році Сашко вступив до Первомайського філіалу Рубіжанського Індустріально-педагогічного коледжу за напрямком підготовки «програміст-оператор». Але ще у шкільному віці вирішив для себе, що обов’язково має виконати свій громадянський обов’язок. Тому, закінчивши навчання у 2020 році, відразу пішов до територіального центру комплектування міста Сєвєродонецька.

З ТЦК для проходження строкової служби його направили до Ізмаїльського загону Морської охорони. Юнак був приємно здивований тим, що поталанило потрапити саме до лав морських прикордонників. Загартовувався та отримував вишкіл на борту катера Морської охорони «Тернопіль», обійнявши посаду електрика-рульового. Тут його й застало повномасштабне вторгнення росії в Україну.

Морська служба не проста, але припала до душі Сашкові, адже змалку він звик долати труднощі та йти до мети. А його мета – стати справжнім захисником своєї країни та опанувати усі щаблі морського фаху, а за часів війни в країні, і поготів. Тому матрос остаточно вирішив пов’язати своє життя із Морською охороною та незабаром вже служитиме за контрактом.

«Навчаючись у закладі для дітей-сиріт, я навчився найголовнішого – ми завжди маємо бути згуртованими й обов’язково захищати та боротися за те, що любимо. Вдячний долі за те, що тепер це спроєктовано й на моє подальше життя – наш екіпаж складається з військовослужбовців різного віку й це дуже круто, адже ми також згуртовані і від старших й більш досвідчених побратимів отримуємо ту турботу й підтримку, якої особисто мені не вистачало у дитинстві. Пишаюся тим, що захищаю рідну країну пліч-о-пліч з такими чудовими людьми. Це надає сил, наснаги та віри у те, що ми здолаємо будь-які труднощі і випробування на шляху до Перемоги та нашого вільного життя у майбутньому», - впевнений Олександр.

Сьогодні усією країною ми об’єднані, як ніколи. Даючи гідну відсіч ворогу, щодня платимо велику, надмірну ціну, захищаючи наші життєві принципи та право жити на своїй землі. Обов’язково виженемо окупанта з наших територій, повернемо додому усіх наших полонених побратимів і відбудуємо рідну країну задля мирного та щасливого майбутнього наших нащадків.

За матеріалом: Державна прикордонна служба України - ]]>https://dpsu.gov.ua/ua/news/Mi-zavzhdi-mamo-buti-zgurtovanimi-y-obovyazk...]]>