Загиблому захиснику Любомиру Бордуну відкрили меморіальну дошку

30-06-2023

На фасаді Коломийського управління освіти відкрили пам'ятну меморіальну дошку полеглому у російсько-українській війні бійцю Любомиру Бордуну.

Любомир Бордун працював начальником управління освіти Коломийської міської ради.

Чоловік пішов воювати з перших днів повномасштабного військового вторгнення російської федерації в Україну.

Боєць служив у лавах 10 окремої гірсько-штурмової бригади, брав участь у боях за Сєвєродонецьк.

Загинув Любомир Бордун у вересні 2022 року на Донеччині. Бійцю було 38 років. У нього залишилися дружина та двоє дітей.

13 січня 2023 року Президент України Олександр Зеленський посмертно нагородив Любомира Бордуна орденом "За мужність" III ступеня.

На відкритті пам'ятної дошки загиблому захиснику Любомиру Бордуну був присутній міністр освіти та науки Оксен Лісовий.

Вічна пам’ять Любомиру Бордуну та всім, хто загинув від кривавих рук російського фашизму.

За матеріалом: Суспільне - ]]>https://suspilne.media/518239-u-kolomii-za-ucasti-ministra-oksena-lisovo...]]>