Загиблого воїна із Кіровоградщини Сергія Ворону, який у 2014 році звільняв Сєвєродонецьк, а в 2022 захищав Лисичанськ, нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня

31-05-2023

Учора, 30 травня, у Кропивницькій районній військовій адміністрації родині загиблого Героя Сергія Ворони вручили орден «За мужність» ІІІ ступеня.

Ворона Сергій Володимирович народився 07 грудня 1985 року у смт.Знам'янка. Потім з родиною переїхали в село Суботці. У 2003 році закінчив Суботцівську загальноосвітню школу та отримав повну загальну освіту. Після закінчення школи отримав спеціальність водія. У 2004-2005 роках проходив військову строкову службу в Збройних Силах України в окремому полку Президента України м.Києва.

З 2006 по 2017 рік працював в органах внутрішніх справ України в спецпідрозділі "Грифон" та Національній поліції, мав звання старший сержант. За час служби отримав відзнаку "10 років сумлінної служби"

В 2014 році приймав участь в проведенні антитерористичної операції в місті Сєвєродонецьк, та був нагороджений відзнаками " За відвагу та мужність", "Ветеран війни".

В перші дні повномасштабного вторгнення Сергій Ворона пішов добровольцем. Служив в окремому батальйоні 121 бригади Сил територіальної оборони Збройних Сил України.

Сергій мав великі плани на майбутнє, але підступний ворог зруйнував їх, 29 травня 2022 року в бою з окупантами за місто Лисичанськ на Луганщині, віддав найцінніше своє життя.

Вічна пам'ять і шана захиснику України!

Герої не вмирають!

Джерело: ]]>Перший відділ Кропивницького РТЦК та СП]]> - ]]>https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid021HYLEeRC2nPdbhM...]]>