За традиціями кращих свят – вітання приймали освітяни Сєвєродонецької міської територіальної громади (+ ВІДЕО)

30-09-2021

Напередодні професійного свята – Дня працівника освіти - відбулись міські урочистості. 30 вересня гостинно відчинив свої двері міський Палац культури для майстрів своєї справи на освітянській ниві.

З найсвітлішим, найбажанішим і найважливішим святом для педагогів привітав заступник керівника Сєвєродонецької міської ВЦА Олег Кузьмінов: «Від імені керівництва міста та особисто від себе я вітаю вас з святом! Бажаю міцного здоров’я, витримки, щастя та миру! Наші діти – це наше майбутнє. Ваш внесок у майбутнє дуже важливий. Щиро дякую вам за служіння обраній справі, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість! Слава нашій освіті, ви – справжні герої! Зі святом!»

Урочисту частину святкування Дня працівників освіти своїми привітаннями продовжила начальник Управління освіти Сєвєродонецької МВЦА Лариса Волченко.

За високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, досягнуті успіхи у навчанні та вихованні підростаючого покоління та з нагоди Дня працівника освіти Олег Кузьмінов вручив педагогам шкільної, дошкільної та позашкільної освіти грамоти і подяки Сєвєродонецької міської ВЦА та подарунки.

Церемонія нагородження продовжилась врученням освітянам відзнак Міністерства освіти і науки України, Луганської обласної державної адміністрації, Департаменту освіти та науки ЛОДА, міського Управління освіти.

Нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «Василь Сухомлинський» за ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток освіти і науки України нагороджено директорку Сєвєродонецького міського Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Олену Зельську та директорку Сєвєродонецького багатопрофільного ліцею Олену Скурідіну

Неповторним вчителям, вихователям, керівникам гуртків лунали вітання від представників учнівської молоді міста - учнів СЗШ № 6:  президента шкільного самоврядування Андрій Красильников  і віцепрезидент шкільного самоврядування Вікторія Бондар.

З великою пошаною Вчителеві стоячи вшановували оплесками ветеранів педагогічної праці.

За традицією великій освітянській сім’ї представили 24 молодих спеціалістів-педагогів, які вже працюють у закладах освіти міста.

Протягом урочистостей, поділяючи святковий настрій, даруючи натхнення на педагогічні успіхи,  виступали творчі колективи як управління освіти – Центру дитячої та юнацької творчості, Дитячо-юнацького комплексу «Юність», так і відділу культури СМВЦА – міського Палацу культури.

]]>Більше фото на фейсбуці]]>