За сприяння Почесного консула Литовської Республіки в Луганській області Робертаса Габуласа 23 учні Сєвєродонецького багатопрофільного ліцею оздоровилися в Каралкресліо

02-08-2023

З 24 по 31 липня 23 учні Сєвєродонецького багатопрофільного ліцею проходили оздоровлення у таборі "Діти України", розташованому в затишному селищі Каралкресліо (Литва).

Відпочинок було організовано за сприянням Почесного консула Литовської Республіки в Луганській області Робертаса Габуласа та заступника мера міста Вілшавішкіс Йоріса Юскаускаса.

Оздоровлення сєвєродонецьких ліцеїстів відбулося за рахунок коштів муніципального бюджету Вілкавішкіського району в рамках Угоди про співпрацю, підписаної начальником Сєвєродонецької міської військової адміністрації Олександром Стрюком з мером Вілкавішкісу Альгердасом Нейберком.

Діти мали змогу познайомитися з історією та традиціями литовських міст, творчістю видатних митців, а також спробувати національну кухню.

Почесний Консул також організував екскурсію для дітей до Президентського палацу у Вільнюсі та вручив подарунки на згадку.

За інформацією: ]]>Почесне Консульство Литовської Республіки в Луганській області]]> - ]]>https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid035QXXTNyGZHDGEBB...]]>