З віковим ювілеєм привітали учасника Другої світової Олександру Бородавку

14-01-2020

Заступник міського голови Ірина Степаненко, голова Сєвєродонецької міської організації ветеранів України Сергій Дядик,  заступник начальника Управління праці та соціального захисту населення Наталія Василенко привітали з віковим ювілеєм учасника Другої світової війни, лейтенанта Бородавку Олександру Степанівну.

Вона нагороджена орденами Богдана Хмельницького, Вітчизняної війни ІІ ступеня, медаллю «За бойові заслуги» та ювілейними.

На адресу Олександри Степанівни пролунали теплі слова привітань та звичайно ж, жінці подаровано квіти та подарунки.

Від Сєвєродонецької міської ради, від команди Ігоря Буткова привітала заступник міського голови Ірина Степаненко та зазначила, що завдяки прийнятій депутатською групою «Сєвєродончани»  програми Турбота є можливість надавати грошову допомогу мешканцям Сєвєродонецька, яким виповнилося 100 років, та вручила подарунковий сертифікат на отримання грошової допомоги у розмірі 5000 грн.

За станом здоров’я Олександра Степанівна не встає. Втім, родина ветерана щиро раділа за пошану до поважного віку, за той подвиг, який свого часу зробило покоління Переможців. Син Олександр подякував Сєвєродонецькій міській раді за увагу та  допомогу.