З любов’ю до Сєвєродонецька

24-06-2019

Мешканці міста в умовах літньої спеки змушені у пікову денну температуру обмежити перебування на вулиці. Але все рівно містянам доводиться в силу різних причин та обставин переміщуватися. Тому міська влада і громадськість вирішили зробити більш комфортним перехід людей центральними вулицями Сєвєродонецька. Так, на площі Перемоги, біля фонтанів, що знаходяться ближче до Льодового Палацу спорту та на площі Миру біля знаку «Я люблю Сєвєродонецьк» встановлені «сердешні» (як їх охрестили містяни) розпилювачі води, які працюють з 10-ї години ранку і до пізнього вечора.

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук надав коментар щодо встановлення розпилювачів води: «Ми всі у дитинстві для забавки та щоб не схопити сонячний удар любили у спеку побризкатися водою. Сьогодні, у зв’язку із загальним кліматичним потеплінням, температура відчутно зросла і в літні спекотні місяці населення тяжко витримує такі навантаження на організм. Порадившись з депутатами та членами виконкому міськради, керівниками комунальних підприємств і громадськістю, ми вирішили встановити у місті декілька розпилювачів води, щоб люди, за бажанням, проходячи через них, змогли на деякий час відчути прохолоду. В народі такі розпилювачі відразу прозвали «сердешними», бо, як ви бачите, вони виконані у вигляді серця. На виготовлення «сердешних» розпилювачів води з міського бюджету не витрачено жодної копійки – все зроблено за рахунок спонсорів. Крім того, вода на розпилювачі поставляється за фінансування громадської організації «Сєвєродончани». Навіть «шибениця», як прозвали у народі розпилювач води встановлений заїжджими гостролерами у сквері Гоголя, водопостачання отримує за кошти ГО «Сєвєродончани».

До речі, в наших планах встановити ще один «сердешний» розпилювач води на площі Перемоги в районі пам’ятника Переможцям, та розглядаємо можливість встановлення в районах «Амстору» і «Джазу».

Хочу повідомити сєвєродончан та гостей міста, що 24 червня на апаратній нараді я надав доручення у вихідні та святкові дні подовжити включення фонтанів з 10:00 до 21:00 години, на відміну від будніх днів, коли вони працюють з 13:00 до 21:00 год.

Сподіваюся, що коли найближчим часом до Сєвєродонецька завітає президент України Володимир Зеленський, якому подобається купатися у фонтанах, він зможе із задоволенням здійснити таку забаганку і в нашому місті також.

До усього вищезазначеного треба додати, що нам, сєвєродончанам, потрібно жити і працювати з повною віддачою та любов’ю до рідного міста, в якому живемо ми, наші сім’ї, батьки, діти, внуки та близькі люди. Бо чужі «дяді», буваючи у Сєвєродонецьку від сили декілька разів на рік, чомусь свої сім’ї до нашого міста не везуть, а розглядають його тільки як місце для деребану та розкрадання грошей або як виборчу площадку до Верховної Ради України. Вони дають нічого не варті обіцянки та забувають про Сєвєродонецьк відразу ж за його межами. І тільки ми - Сєвєродончани в змозі зберегти наші славні традиції та відродити рідне місто».

Кликните по изображению для просмотра в полном размере