Вячеслав Ткачук: Стабільне електропостачання Бобрового потрібно вирішувати найближчим часом

30-06-2020

30 червня в.о. міського голови Вячеслав Ткачук за участі депутата міської ради Лариси Летючої та начальника відділу капітального будівництва міськради Андрія Ларіна провів робочу зустріч з мешканцями села Боброве.

На ній Вячеслав Петрович розповів про проведену роботу щодо вирішення питання стабільного електропостачання цього населеного пункту. Депутати Сєвєродонецької міської ради виділили фінансування на проект. Також з метою вирішення цієї проблеми Вячеслав Ткачук мав безпосередню зустріч з керівником ЛОДА-ОВЦА Сергієм Гайдаєм, який запевнив, що обласна влада готова зайнятися цим питанням. Для прокладки нової лінії електропередачі до Бобрового за розрахунками спеціалістів потрібно за одним проектом 11 мільйонів гривень, за іншим – 17 мільйонів. В обласній адміністрації наразі вивчають це питання. Всі роботи будуть проводитися через ЛОДА-ОВЦА та контролюватимуться обласними і республіканськими структурами.

«Стабільне електропостачання для Бобрового потрібно зробити обов’язково. І це потрібно здійснити якнайшвидше. Це дуже добре, що обласна влада в особі її керівника Сергія Гайдая іде назустріч мешканцям громади для вирішення життєво важливого питання. Я мав розмову з представниками ЛЕО. За наявності фінансування вони готові провести нову лінію електропостачання при сприятливих умовах упродовж півтора місяця «під ключ». Чекаємо на вирішення питання», - повідомив присутнім Вячеслав Ткачук.

Мешканці села зазначили, що постійні відключення електроенергії в умовах аномальної спеки призводять до неможливості збереження продуктів харчування, поливу городини та інших необхідних для життєзабезпечення речей. Крім того, люди неодноразово скаржились до ЛЕО з приводу перепаду напруги 160-240 В.

Підіймали мешканці Бобрового і інші питання: відвідування в умовах карантину шкіл їхніми дітьми з нового навчального року; ремонт доріг між населеними пунктами; медичне та соціальне забезпечення.

Більшість питань Вячеслав Ткачук вирішив на місці, зателефонувавши керівникам виконавчих служб міськради щодо надання допомоги сім’ї погорільцям, приїзду медичних працівників, ЦНАПу та інших. Вячеслав Петрович зазначив, що з метою вирішення питань місцевих мешканців похилого віку готовий забезпечити приїзд до населеного пункту будь-якого представника міської виконавчої влади.

«Допомагати дітям і літнім людям – це свята справа», - зазначив Вячеслав Ткачук.

Жителі Бобрового подякували в.о. міського голови Вячеслава Ткачука за турботу та запросили на толоку, яку планують провести напередодні свята Івана Купала.

Средняя: 5 (2 оценок)