Вячеслав Ткачук: "Ми запустимо світломузичний фонтан біля міського Палацу культури у цьому році – і слово додержимо"

13-08-2019

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук провів 12 серпня виїзну робочу нараду щодо запуску світломузичного фонтану біля міського Палацу культури.

Кошти на відновлення - 1,1 мільйон гривень - виділено за ініціативи депутатської групи «Сєвєродончани» на чолі з депутатом Сєвєродонецької міської ради Ігорем Бутковим.

На сьогодні перевірено всі мережі, які йдуть від системи управління фонтаном до чаші – вони знаходяться у справному стані. Всередині чаші демонтовані всі кабелі, які йдуть до 14 моторів, демонтовані світильники та насоси, які там знаходилися, зроблена ревізія частини з них.

Відновлення обладнання, кабельних мереж, налаштування програматорів, вся робота в комплексі, дозволить відновити фонтан у тому вигляді, в якому він розпочав свою роботу 8 років тому.

Пряма мова:

«По многим объектам мы планировали закончить все работы ко Дню города. И мы это сделали. Что касается фонтана, проблема в приобретении оборудования, которое изготовляется в Китае. Импортное оборудование имеет особые технические требования – это не обыкновенные электродвигатели. Нашли аналог итальянского оборудования. Есть намерение купить один двигатель и посмотреть его в эксплуатации. Главное оборудование – это насосы. И они должны быть новыми закуплены. Мне нравится позиция и нового подрядчика, и первого заместителя городского головы Олега Кузьминова в том, что все должно быть сделано качественно. И я это поддерживаю. Быстро не получится. Нужно, чтобы было добротно, а это по времени немного дольше. Раз в этом году мы обещали запустить фонтан, то фонтан должен быть», - зазначив Вячеслав Ткачук і підкреслив, що анонсоване раніше відкриття світломузичного фонтану біля міського Палацу культури все одно відбудеться.

Відеоматеріал: http://sed-rada.gov.ua/video/v-etom-godu-my-obeshchali-zapustit-fontan-fontan-dolzhen-byt-vyacheslav-tkachuk-video