Встановлено тариф на послугу з перевезення пасажирів міським електротранспортом

29-05-2019

28 травня виконком за рекомендаціями громадських слухань прийняв рішення про встановлення тарифу на послуги з перевезення пасажирів і багажу міським електричним транспортом (тролейбусом), які надає комунальне підприємство «Сєвєродонецьке тролейбусне управління», у  розмірі 4,00 грн. з 01.06.2019 року за разовий проїзд одного пасажира або одного місця багажу.

Вартість абонементних квитків на перевезення пасажирів міським електричним транспортом (тролейбусом) затверджено у розмірі 240,00 грн., на місяць.

На засіданні наголошено, що відповідно до чинного законодавства, тариф затверджується після публічних обговорень. Публічне громадське обговорення про підвищення тарифу на міському електротранспорті відбулось 03.05.2019 року.

Тролейбусне управління - це єдине підприємство у Сєвєродонецьку, яке забезпечує перевезення соціально незахищених категорій пасажирів. Тариф 4 гривні за умови збільшення середньої мінімальної заробітної плати та зростання вартості електроенергії – середньозважений, і хоча б дозволить підприємству перекривати свої насущні проблеми.

Підвищення тарифу ніяк не торкнеться пенсіонерів і пільгової категорії населення, яка має право на безкоштовний проїзд. Вони й надалі будуть їздити безкоштовно у міському електротранспорті.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере