Ви тут:

Всі діти повинні відчувати увагу, любов та турботу

24-12-2020
Категорія: 

24 грудня керівник військово-цивільної адміністрації м.Сєвєродонецьк Олександр Стрюк та його заступниця Ірина Степаненко вручили новорічно-різдвяні подарунки дітям загиблих воїнів під час проведення АТО/ООС.

«Напередодні новорічно-різдвяних свят хочемо привітати вас, побажати всього найкращого і подарувати смаколики та іграшки. Бажаю в новому році миру, здоров’я і достатку та чарівних і радісних свят!», - звернулася до присутніх Олександр Стрюк.

Мами та бабусі дітей подякували керівництву Сєвєродонецька за увагу та подарунки.

По завершенню заходу Олександр Стрюк зазначив: «Сєвєродонецьк може пишатися своїми Героями, які, не вагаючись ні хвилини у тяжкий для України час, стали на її захист. Ми ніколи не повинні забувати про тих, хто захистив та захищає незалежність нашої держави від агресора, а особливо про загиблих Героїв, їх близьких та першочергово про дітей.

Ми не можемо здійснити головну мрію цих дітей – повернути їхніх татусів. Їх забрала війна. Але в наших силах принести в їх душі частинку нашого тепла, любові, новорічно-різдвяні казки та дива. І ми це робимо».

Ірина Степаненко додала: «Сьогодні ми вручили діточкам наших загиблих захисників подарунки. Крім того, вони разом з обдарованими дітьми та дітьми інших пільгових категорій стали першими глядачами дитячого мюзиклу «НОВОРІЧНІ ПРИГОДИ ВСЕСВІТУ», прем’єра якого відбулася у переддень Дня Святого Миколая в міському Палаці культури.

Взагалі, всі діти повинні відчувати увагу, любов та турботу. Постійно, а не тільки на свята. В цьому наш обов’язок, дорослих. Тож вітаю наших містян з різдвяно-новорічними святами та закликаю подарувати частинку своєї теплоти та любові тим, хто цього найбільше потребує та заслуговує – нашим маленьким сєвєродончанам!»

 

Рейтинг: 
Средняя: 5 (2 оценок)
235
0