Визначено переможців фотоконкурсу «Мій зимовий Сєвєродонецьк»

28-02-2020

27 лютого підбито підсумки фотоконкурсу «Мій зимовий Сєвєродонецьк».

Роботи виставлялись у фотогалереї на сторінці Сєвєродонецької міської ради у Фейсбук. До 24 лютого можна було проголосувати за ці роботи, відмітивши фотографію, яка сподобалася. За кількістю лайків було визначено 5 найкращих робіт. Ще 5 робіт визначило журі, до складу якого увійшли відомі у місті фотомайстри - Едуард Яровий, Олександр Зорік та Олена Нєхаєва.

Переможцями фотоконкурсу стали учасники:

Вибір за кількістю лайків

Любенко Марія, СЗШ№16, три роботи на тематику "Зимовий ранок"

Губарєва Вікторія, 9-А клас, СЗШ №4, три роботи:  "Краса казкового містечка",  «Різдвяне диво», «Новорічні красуні»

Крамаренко Дмитро, "Новорічні вогні"

Туркевич Максим, "Перше Різдво"

Безносюк Валерія, ССШ № 17, «Новий рік у рідному місті»

Вибір журі

Клименко Ірина, «Новорічна ніч 2020»

Бондарєва Софія, вихованка гуртка "Основи кімнатного квітництва" СМ ЦЕНТУМ, «Лід і полум'я».

Шевченко О.М., «Храм»

Сєдєгова Олена, "Холодно, а согревает красота"

Михайлова Яна, художник-фрилансер, «Поблизу Храму»

Дякуємо всім за активну участь у фотоконкурсі «Мій зимовий Сєвєродонецьк», за небайдужість до рідного міста, за формування у городян почуття гордості за своє місто – Сєвєродонецьк.

Особлива подяка закладам освіти, які взяли участь в організації фотоконкурсу:

• КДНЗ №19, № 26 ;
  • КДНЗ "Білочка"
  • Сєвєродонецький міський Центр дитячої та юнацької творчості
  • СЗШ № 4, 5, 8,  13, 16, 17,  Сєвєродонецький навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа-колегіум", Сєвєродонецький багатопрофільний ліцей
  • СМ ЦЕНТУМ
  • Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді

Нагородження і відзначення переможців відбудеться найближчим часом. Учасників буде повідомлено заздалегідь.