Віктор Левченко очолив патрульну поліцію Харкова

02-11-2023

01 листопада перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький представив тимчасово виконуючого обовʼязків керівника управління патрульної поліції міста Харкова, майора поліції Віктора Левченка.

Служба нового керівника харківських патрульних розпочалася з першого набору. За ці роки він пройшов шлях від поліцейського до начальника управління. Зокрема, був на керівних посадах патрульної поліції Миколаєва, очолював патрульну поліцію Луганської області.

З початку повномасштабного вторгнення Віктор Левченко разом з іншими патрульними став на захист держави, обороняючи міста Сєвєродонецьк, Лисичанськ та Рубіжне.

Патрульні поліцейські під керівництвом Віктора Левченка евакуювали з найнебезпечніших районів Луганської області понад 40 тисяч мирного населення.

У складі зведеного загону Департаменту патрульної поліції України виконує бойові завдання з розвідки, виявленню та знищенню живої сили та техніки ворога за допомогою безпілотних літальних апаратів.

Указами Президента України за виявлені в захисті державних інтересів особисті мужність і відвагу, зміцнення обороноздатності та безпеки України Віктор Левченко був нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеню та медаллю "Захиснику Вітчизни".

Сєвєродонецька міська військова адміністрація вітає пана Віктора з новою посадою та бажає успіхів у службі!

Слава Україні!

За інформацією: ]]>Патрульна поліція Харківської області]]> - ]]>https://www.facebook.com/kharkivpolice/posts/pfbid02NhM5VH714w4G3bdb6BUU...]]>