Вихованка КДЮСШ 1 м.Сєвєродонецьк Ярослава Пащук здобула ІІІ місце на Чемпіонаті України зі скелелазіння!

31-10-2023

Завершився фінальний Кубок України зі скелелазіння "SPACE LEAD CUP" (дисципліна "трудність"), який проходив 27-29 жовтня у Києві.

У складі збірної команди скелелазів Луганської області були вихованці ]]>КДЮСШ 1 м.Сєвєродонецьк]]> ]]>Луганської області]]> Ярослава Пащук, Гліб Клочко та Владислав Макогон.

Ярослава Пащук потрапила до фіналу пʼятою (змагалися 10 спортсменів з кращими результатами).

За фінальним результатом року та підсумками усіх Кубків з трудності Ярослава Пащук виборола ІІІ місце!

Нагадуємо, що 26 жовтня у Києві відбувся Чемпіонат України серед учнів зі скелелазіння (вид "Швидкість").

Вихованці ]]>КДЮСШ 1 м.Сєвєродонецьк]]> прийняли участь у змаганнях та посіли:

- Владислав Макогон - ІІ місце;

- Гліб Клочко - ІІІ місце.

Вітаємо Ярославу Пащук, Владислава Макогона, Гліба Клочка, їх тренерів Юлія Радіонову та Максима Павлієнка, а також керівництво і колектив ]]>КДЮСШ 1 м.Сєвєродонецьк ]]> з високими спортивними результатами!

]]>https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid02KnciBgm14HvTZiX...]]>

Матеріали по темі:

Сєвєродончанка Ярослава Пащук увійшла до десятки фіналістів Кубка України зі скелелазіння - сьогодні боротьба за першість!

Сєвєродонецькі скелелази здобули нагороди на Чемпіонаті України