Вихованці Сєвєродонецького міського ЦДЮТ стали призерами Всеукраїнського дитячо- юнацького фестивалю-конкурсу естрадної пісні «Різдвяна зіронька»

10-02-2023

Підбито підсумки Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю-конкурсу естрадної пісні «Різдвяна зіронька» (далі- Конкурс), що проводився з 09 по 12 січня 2023 року Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Мукачівським Центром дитячої та юнацької творчості.

У Конкурсі взяли участь близько чотирьох тисяч дітей із різних регіонів України.  До участі також долучились вихованці Сєвєродонецького міського Центру дитячої та юнацької творчості. На підставі рішення журі їх нагороджено Дипломами за ІІ місце.

Вітаємо наших призерів:

• Зразковий художній колектив «Дитячо-юнацький вокальний ансамбль  «Усмішка» (номінація «Естрадний вокал» (ансамблі);
  • Рожанського Дениса, вихованця гуртка «Бісероплетіння» (номінація  «Декоративно-ужиткове мистецтво»);
  • Сидоренка Владислава, вихованця гуртка «Сувенірна майстерня» (номінація «Декоративно-ужиткове мистецтво»).

Бажаємо досягти нових зірок і перемог!

Управління освіти Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації

Средняя: 5 (2 оценок)