Відновлення посвідчення водія у ДП "Документ" доступне у Києві, Львові, Одесі та Дніпрі

03-11-2023

Головний сервісний центр МВС постійно розширює географію надання своїх послуг. Адже кожен громадянин, незалежно від місця проживання, повинен отримувати якісний державний сервіс.

Відтепер у чотирьох містах України - Києві, Львові, Одесі та Дніпрі відновлення посвідчення водія у зв’язку з втратою чи викраденням доступне не лише у сервісних центрах МВС. Наші громадяни мають можливість отримати цю послугу у Паспортному сервісі ДП "Документ".

Кермувальники, які мають намір відновити свої документи, можуть особисто в порядку "живої черги" звернутись до відділення або записатись онлайн - через ]]>електронну чергу]]>.

З собою потрібно мати такий перелік документів:

• паспорт громадянина України з обов’язковим місцем реєстрації, або ID-картку із документом про місце реєстрації;
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків;
  • документ, що підтверджує зміну прізвища, ім'я (у разі зміни особистих даних).

Подача документів адміністратору відбувається впродовж 10-15 хвилин. Нове посвідчення водія замовник отримує впродовж 1-2 робочих днів.

Адреси підрозділів ДП "Документ" доступні за ]]>посиланням.]]>

Також усі охочі мають можливість отримати безкоштовну консультацію щодо відновлення/обміну посвідчення водія. Цей сервіс доступний на офіційній сторінці ДП "Документ" у ]]>Facebook.]]>

Джерело: ]]>Міністерство внутрішніх справ України]]> - ]]>https://mvs.gov.ua/news/vidnovlennia-posvidcennia-vodiia-u-dp-dokument-d...]]>