Ви тут:

Відкрито рахунок для надання матеріальної допомоги погорільцям

03-10-2020
Категорія: 

Для надання матеріальної допомоги родичам загиблих та населенню, що постраждало в наслідку надзвичайної ситуації (пожежі) відкрито рахунок у рамках підписаного меморандуму про співпрацю  між Військово-цивільна адміністрація міста Сєвєродонецьк Луганської області та громадською організацією «Сєвєродонецька агенція розвитку громади» в межах програми захисту населення і території м.Сєвєродонецька від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

 

РЕКВІЗИТИ

 

ГО «Сєвєродонецька агенція розвитку громади» бере на себе обов’язки приймати на свій поточний рахунок грошові кошти, які надійшли безоплатно або у вигляді безповоротної фінансової допомоги чи добровільних пожертвувань для надання матеріальної допомоги родичам загиблих та населенню, що постраждало в наслідку надзвичайної ситуації (пожежі).

 

Військово-цивільна адміністрація м.Сєвєродонецьк бере на себе відповідальність за  організацію обліку, збирання підтверджуючих документів від осіб, які  постраждали під час надзвичайної ситуації (пожежі), для отримання матеріальної допомоги. Затверджує перелік осіб, які потребують грошової допомоги. Пакет необхідних документів передає на розгляд правління ГО «Сєвєродонецька агенція розвитку громади».

 

 

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (2 оценок)
1414
0