Відбулося відкриття головної ялинки Сєвєродонецька

20-12-2018

В День Святого Миколая 19 грудня відбулося урочисте відкриття головної різдвяно-новорічної ялинки міста.

На площі Миру біля Сєвєродонецької міської ради зібралися сєвєродончани і гості міста, для того, щоб розважитися й урочисто розпочати цикл різдвяно-новорічних святкувань.

Цікава і різноманітна концертно-розважальна програма, підготовлена творчими колективами МПК та СДЮК «Юність» супроводжувалась конкурсами, забавлянками та інтерактивними іграми. Не обійшлося і без різдвяно-новорічних привітань від Святого Миколая, Санти та Звіздаря.

На святковому заході був присутній і міський голова Валентин Казаков, який привітав малечу і дорослих зі святами та разом з казковими героями запалив вогні різдвяно-новорічної ялинки:

«Сьогодні велике свято – День Святого Миколая. З цього дня розпочинаються різдвяно-новорічні свята, а це ялинка, подарунки, тривалі зимові канікули. Вітаю усіх зі святами та бажаю щастя, здоров’я, гарного настрою, веселих гулянь!».

До речі, цього року головна міська зелена красуня засвітилася новою сучасною ілюмінацією з 3-D ефектом.

Кульмінацією заходу став інтерактив «Святкує Україна» та дитячий хоровод біля ялинки, які створили добрий настрій та різдвяно-новорічну атмосферу.

Найактивніші учасники концертної програми, забавлянок та переможці конкурсів отримали новорічні сувеніри, які забезпечила Сєвєродонецька міська рада.

Весь вечір на площі відбувалася святкова торгівля і працювали розважальні атракціони.

«Сєвєродонецькі вісті»

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Средняя: 5 (7 оценок)