Ви тут:

Відбулось засідання виконкому

17-04-2018
Категорія: 

Засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради відбулось 16 квітня. Провів його міський голова Валентин Казаков. На порядку денному стояло майже 70 питань.

Деякі з прийнятих рішень прокоментував керуючий справами виконкому Юрій Журба. Зокрема він, зазначив, що члени виконкому розглянули проект рішення міської ради «Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік», схвалили його з відповідним змінами з подальшим винесенням на розгляд міської ради.

Прийнято рішення про встановлення тарифів на мінімальний перелік ритуальних послуг, які надає КП «Сєвєродонецьке підприємство садово-паркового господарства та благоустрою».

На засіданні затверджено перелік адміністративних послуг, які надаються у Центрі надання адміністративних послуг у м. Сєвєродонецьку та його територіальному підрозділі, у новій редакції. Їх кількість збільшилась і відповідно до рішення дорівнює 163. Окремим рішення затверджено технологічні картки адміністративних послуг, які надаються у Центрі надання адміністративних послуг у м. Сєвєродонецьку.

Прийняті рішення про план роботи виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради на ІІ квартал 2018 року та про надання звітів про роботу виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради.

На засіданні взято до відома інформацію про кількість запитів на публічну інформацію, що надійшли до Сєвєродонецької міської ради, її виконавчих органів від юридичних та фізичних осіб у І кварталі 2018 року. Так, згідно з рішенням за звітний період від юридичних осіб надійшло 10 запитів, від фізичних – 68.

Члени виконкому затвердили склад міської комісії з питань евакуації. Тепер її очолює перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв.

Прийнято рішення про погодження розміщення засобів пересувної мережі під час ярмаркової та сезонної торгівлі на території м. Сєвєродонецька комунальному підприємству «Сєвєродонецьке підприємство садово-паркового господарства та благоустрою» в місцях за адресами, визначеними у Додатку до рішення. Режим роботи засобів пересувної мережі встановлено з 06.00 до 19.00 без перерви та вихідних днів. Строк розміщення засобів пересувної мережі: з 15.04.2018 по 15.04.2019. КП «Сєвєродонецьке підприємство садово-паркового господарства та благоустрою» під час проведення ярмаркової та сезонної торгівлі доручено забезпечувати належний санітарний стан торговельних місць та прибирання відведених для здійснення господарської діяльності територій після закінчення роботи, збереження всіх елементів благоустрою на наданих територіях; дотримуватись визначеного часу і терміну проведення ярмаркової та сезонної торгівлі; забезпечувати належний зовнішньо-естетичний вигляд торговельних точок; забезпечувати дотримання Закону України «Про захист прав споживачів», Правил роботи дрібнороздрібної торговельної мережі та Правил благоустрою території м. Сєвєродонецька.

Керуючий справами виконкому Юрій Журба зазначив, що після детального обговорення члени виконкому схвалили низку проектів рішень сесії міськради щодо міських цільових програм на 2018 рік з їх подальшим затвердженням на сесії міської ради.

«Більшість з них стосується благоустрою міста, а саме: утримання та поточного ремонту доріг, внутрішньоквартальних проїздів та вулиць м. Сєвєродонецька; утримання кладовищ м. Сєвєродонецька та прилеглих селищ. Також розглянули проекти програми забезпечення функціонування Територіального центру соціального обслуговування і програми соціальної адаптації, інтеграції та захисту внутрішньо переміщених осіб», - прокоментував Юрій Анатолійович.

Затверджено перелік об’єктів та Перелік безоплатних суспільно-корисних робіт для осіб, засуджених до кримінального покарання у виді громадських робіт, та осіб, на яких судом накладене адміністративне стягнення у виді громадських робіт, на 2018 рік.

Також прийнято рішення про надання одноразової матеріальної допомоги 402 громадянам, які тимчасово відчувають матеріальну скруту. Загальна сума допомоги 368 050 грн.

Члени виконкому взяли до відома довідку робочої групи «Про хід виконання Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» в м. Сєвєродонецьк в 2017 році». Так, у довідці зокрема зазначено, що станом на 31.12.2017 року у м. Сєвєродонецьку зареєстровано 3826 ветеранів війни, у т.ч. 338 інвалідів війни, 1844 учасника бойових дій (у тому числі 47 учасників бойових дій у період Другої світової війни, яким виповнилося 85 років і більше), 443 особи, на яких поширюється дія Закону, 1201 учасник війни (ст. 9). За 12 місяців 2017 року ветеранам війни було видано ліків за пільговими рецептами на суму 896717,60 грн. У 2017 році скористалися першочерговим безоплатним зубопротезуванням 94 ветерана війни на загальну суму 299373,21 грн. За рахунок міського бюджету 8 інвалідів війн отримали санаторно-курортне лікування на загальну суму 46800 грн. Інваліди війни мають право на отримання компенсації за санаторно-курортне лікування, якщо протягом двох років не користувались санаторно-курортною путівкою. В 2017 році компенсацію отримали 64 інваліда війни на загальну суму – 27170,00 грн. Амбулаторно проліковано в 2017 році 2132 особи. Стаціонарне лікування отримали  в 2017 році 767 осіб. В санаторно-курортних закладах проліковано 42 ветерана війни. В обласному госпіталі ветеранів війни проліковано 28 осіб; в стаціонарах на дому – 1262 особи; в денних стаціонарах – 757 осіб. Станом на 01.01.2018р. територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на безплатній основі обслуговується 764 ветерана війни. За 2017 рік разова грошова допомога до Дня Перемоги виплачена 7081 ветерану війни на суму 8212644 грн. тощо.

Одне з рішень стосувалося затвердження надання пільг по оплаті за навчання особливо талановитим учням шкіл естетичного виховання м. Сєвєродонецька. Рішенням зокрема передбачається встановити на 2018-2019 навчальний рік 100% пільгу по оплаті за навчання для десяти особливо талановитих учнів шкіл естетичного виховання м. Сєвєродонецька, підпорядкованих відділу культури міськради, за рахунок місцевого бюджету.

Крім того, з відповідними змінами прийняті рішення про проведення міських заходів, присвячених Дню Європи в Україні, Дню пам'яті та примирення і 73-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Міжнародному Дню захисту дітей, Дню медичного працівника, до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні, Дню молоді, 22-й річниці Конституції України.

Прийнято рішення про затвердження складу міської комісії щодо інвентаризації об’єктів культурної спадщини м. Сєвєродонецька. Очолює комісію заступник міського голови Інна Фесенко. Рішенням також передбачено провести інвентаризацію об’єктів культурної спадщини м. Сєвєродонецька до 01.11.2018 року.

Серед іншого прийняті рішення про встановлення режиму роботи об’єкту, надання матеріальної допомоги на поховання, опіки та піклування, захист прав малолітніх тощо, повідомив керуючий справами виконкому Юрій Журба.

 

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради

Рейтинг: 
Голосов пока нет
781
0