Ви тут:

Відбулась чергова сесія Сєвєродонецької міської ради

31-08-2018
Категорія: 

30 серпня відбулось засідання 50-ї чергової сесії міської ради, яке провів міський голова Валентин Казаков.

Порядок денний засідання містив майже 200 питань, більшість з яких стосувалися землеустрою та землекористування.

Першим прийняли рішення про звіт щодо виконання міського бюджету за І півріччя 2018 року. Так, за перші шість місяців 2018 року міський бюджет виконано на 116,9%. Фактично за звітний період до його доходної частини надійшло 338,8 млн. грн. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшилися на 87,3 млн. грн.

Затверджено Програму поліпшення якості обслуговування платників податків шляхом удосконалення роботи Центру обслуговування платників у м. Сєвєродонецьку при Головному управлінні ДФС у Луганській області на 2018 рік та Міську цільову Програму підвищення рівня безпеки дорожнього руху у м. Сєвєродонецьку на 2018 рік.

Про реформування МПК «Редакція міської суспільно-політичної газети «Сєвєродонецькі вісті» розповіла секретар міської ради Ельвіна Марініч. Вона зазначила, що таке рішення Сєвєродонецька міська рада змушена прийняти відповідно до вимог чинного законодавства, зокрема Закону України «Про реформування державних і комунальних засобів масової інформації», який зобов’язує роздержавити усі друковані ЗМІ. Після реформування газета збереже цільове призначення, мову видання і тематичну спрямованість друкованого засобу масової інформації.

З метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на здобуття загальної середньої освіти, враховуючи  потреби дітей шкільного віку міста, прийнято рішення про створення спеціального класу для навчання дітей з особливими освітніми потребами у середній загальноосвітній школі № 4 м. Сєвєродонецька.

Затверджено дві комплексні міські цільові програми на 2018 рік: «Турбота» та Соціального захисту осіб пільгової категорії. Програми спрямовані на посилення соціального захисту осіб, які мешкають в м. Сєвєродонецьку та потребують найбільшої уваги та підтримки, поліпшення якості життя: боротьба з бідністю, подальше вирішення невідкладних питань організаційно-правового та інформаційного забезпечення, медичного, соціально-побутового обслуговування соціально незахищених мешканців м. Сєвєродонецька.

У цьому році планується фінансування програми «Турбота» в обсязі 486071,919 тис. грн., програми Соціального захисту осіб пільгової категорії в обсязі 32723,758 тис. грн.

Виконання заходів, визначених цими програмами, надасть можливість наряду зі здійсненням державних програм, значно посилити соціальний захист окремих категорій громадян м. Сєвєродонецька, ефективно спрямувати відповідні грошові кошти на підтримку найбільш незахищених верств населення, для яких пільги, компенсації і гарантії є додатковим засобом забезпечення достатнього життєвого рівня.

Одним з прийнятих рішень змінено назву Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів Сєвєродонецької міської ради на Центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Сєвєродонецької міської ради, а також затверджено Положення про Центр.

Затверджено Міські цільові програми на 2018 рік: Збереження і поновлення зелених насаджень м. Сєвєродонецька; Захисту населення і території м. Сєвєродонецька від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

Прийняті рішення «Про проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів міста Сєвєродонецьк, селища Синецький, селища Павлоград, селища Лісова Дача, села Воєводівка», «Про розроблення детального плану території 73 мікрорайону міста Сєвєродонецька», «Про затвердження переліку нерухомого майна територіальної громади м. Сєвєродонецька, закріпленого за суб’єктами права комунальної власності».

З метою покращення торгового обслуговування населення та упорядкування розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Сєвєродонецьку депутати прийняли рішення про розроблення Додаткової Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд в м. Сєвєродонецьку.

Підтримано й регуляторний документ «Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності територіальної громади м. Сєвєродонецька, переданого у концесію, а також поліпшеного, створеного, придбаного на виконання умов концесійного договору, яке враховується на балансі концесіонера».

Одним з прийнятих рішень затверджено ліквідаційний баланс та припинено юридичну особу – спеціалізовану установу «Сєвєродонецький молодіжний центр праці».

З метою організації та сприяння реалізації Угоди «Про економічне та культурне співробітництво міст-побратимів Сєвєродонецьк, Україна та Єленя Гура, Польща» міська рада затвердила Положення про Товариство Українсько-Польської Дружби та склад правління.

Враховуючи, що до проекту нової редакції Українського правопису (стор. 153) включено географічну назву Сіверськодонецьк, що є неправильною назвою міста Сєвєродонецьк, на засіданні затверджено текст звернення депутатів Сєвєродонецької міської ради до Міністерства освіти і науки України, Української національної комісії з питань правопису. У тексті звернення роз’яснюється історичне походження назви міста Сєвєродонецьк, у зв’язку з чим депутати звертаються з проханням виключити з тексту проекту географічну назву Сіверськодонецьк.

Ще одним своїм рішенням депутати створили тимчасову контрольну комісію Сєвєродонецької міської ради з вивчення та врегулювання ситуації з перевезень пільгових категорій громадян міським електротранспортом, затвердили її склад. Основним завданням створеної комісії є визначення шляхів забезпечення беззбитковості роботи КП «Сєвєродонецьке тролейбусне управління» та захист малозабезпечених громадян.

Позитивне рішення прийняли депутати щодо затвердження «Міської цільової програми поводження з безпритульними тваринами та регулювання їх чисельності в м. Сєвєродонецьку на 2018 рік». У програмі зазначено, що забезпечення належних умов утримання домашніх тварин та поводження з ними, регулювання чисельності безпритульних тварин потребують комплексного та науково обґрунтованого підходу. Це має бути робота у різних напрямках, у якій повинні бути об`єднані зусилля небайдужих громадян, громадських організацій та міської ради. Виконання Програми дасть змогу реалізувати засади гуманного ставлення до тварин; знайти господарів тваринам; зменшити кількість безпритульних тварин і постраждалих від нападів агресивних тварин; поліпшити стан чистоти і порядку в місті та поліпшити епізоотичний, санітарно-епідемічний та екологічний стан міста.

Серед іншого ухвалено звіти щодо виконання деяких програм, решта прийнятих рішень стосувалося в основному земельних питань.

 

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю

Сєвєродонецької міської ради

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)
1108
0