В Тернополі 71 сім'я загиблих Захисників та 111 сімей ВПО, включаючи і з Луганської області, отримали грошові сертифікати на придбання продуктів

01-09-2023

Гуманітарний хаб Сєвєродонецької міської військової адміністрації у місті Тернопіль ]]>повідомляє]]>:

"Дорогі Земляки!

Сьогодні ми хочемо поділитися з вами історією допомоги та спільної підтримки.

ГО "Епіцентр дітям" разом з Тернопільською міською радою, іспанською громадською організацією "Cesal" та мерією м. Мадрид влаштували інтеграційний захід для внутрішньо переміщених осіб та родин Героїв Тернопільської громади.

Всього 71 сім'я загиблих Захисників та 111 сімей ВПО, включаючи сім'ї ВПО з Луганської області, отримали грошові сертифікати на придбання продуктів у супермаркеті.

Це надзвичайно важливий крок у допомозі та інтеграції тих, хто віддається захисту нашої країни та їхніх родин. Цей захід нагадує нам, як важливо разом підтримувати та допомагати один одному.

Дякуємо ГО "Епіцентр дітям", Тернопільській міській раді, іспанській організації "Cesal" та мерії м. Мадрид за цей внесок у благо нашого суспільства".

Заступник начальника Сєвєродонецткої міської військової адміністрації Ельвіна Марініч, яка опікується та координує діяльність гуманітарного хабу в Тернополі, подякувала міському голові Тернополя Сергію Надалу за постійну підтримку та допомогу ВПО З Луганщини та підкреслила: "Ми дружньо і продуктивно співпрацюємо з Тернопільською міською радою, яка постійно надає нашим переселенцям можливість відчувати себе частинкою цього прекрасного міста з його багатою історією, культурою, архітектурою, а головне - щиросердечними та приязними людьми".