В Сєвєродонецьку відзначили День Незалежності

30-08-2017

24 серпня, в 26-у річницю проголошення незалежності України, в Сєвєродонецьку відзначили свято низкою урочистих заходів. Почалося святкування патріотичним автопробігом вулицями міста. Останньою локацією пробігу стала площа Миру. Тут його учасники разом з містянами вшанували пам’ять загиблих бійців АТО та українців, полеглих за незалежність та свободу нашої держави; і поклали квіти до пам’ятника генерал-майору Олександру Радієвському. Далі учасники автопробігу пройшлися пішою ходою з великим розгорнутим державним прапором по бульвару Дружби Народів до Луганського обласного українського музично-драматичного театру, де поклали квіти до пам’ятників Тарасу Шевченко та Івану Франку.

На честь свята на площі Перемоги проходила низка розважальних заходів: фестиваль скелелазіння, виставки декоративно-ужиткового мистецтва, акції та майстер-класи для дітей та дорослих.

Зі сцени привітав містян в.о. першого заступника Сєвєродонецького міського голови Сергій Зарецький: «Сьогодні, як і 26 років поспіль, Україна відзначає своє головне свято. А разом з нею святкує і Сєвєродонецьк. За роки незалежності Україна показала всьому світові, що вона є суверенна і мирна держава – країна, де живуть мирні, працьовиті і життєрадісні люди. Країна, де поважають вічні цінності, шанують закон та прагнуть жити в мирі з усім світом. З давніх часів українці були хліборобами. І тому, дивлячись на блакитне небо та на стигле житяне поле, кожен з нас бачить прообраз прапора нашої рідної землі, прапора України… Зі святом вас, шановні сєвєродончани! З Днем Незалежності України!»

Сергій Зарецький провів вручення нагород з нагоди 26-ї річниці незалежності України. За багаторічну сумлінну працю, відповідальність, високий професіоналізм, значні трудові досягнення грамотами, квітами та подарунками нагороджено начальника відділу кадрової роботи та з питань служби в органах місцевого самоврядування Сєвєродонецької міської ради І.В. Степаненко, директора КП „Сєвєродонецьке БТІ” Л.О. Тонку, заступника начальника Сєвєродонецького відділу поліції ГУНП в Луганській області, підполковника поліції О.М. Кириленка, начальника військово-лікарської комісії ТМО МВС України в Луганській області О.Ф. Пєнзова, заступника начальника відділу кримінальної поліції Сєвєродонецького відділу поліції ГУНП в Луганській області, майора поліції С.І. Безродного, завідувача хірургічним відділенням КУ „ Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня” В.В. Ляхового, заступника начальника відділу освіти Сєвєродонецької міської ради О.М. Бублей, начальника Сєвєродонецького міського управління ГУ ДСНС у Луганській області, полковника служби цивільного захисту О.В. Катасона, заступника директора з виховної роботи середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 16 м.Сєвєродонецька Луганської області І.І. Охріну, начальника відділення виробництва метанолу цеху виробництва органічних продуктів ПрАТ „ Сєвєродонецьке об’єднання Азот ” О.В. Угрюмова, начальника відділу торгівлі та з захисту прав споживачів Сєвєродонецької міської ради Т.Г. Красюк, начальника Сєвєродонецького міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Луганській області Ю.В. Головінову, заступника начальника загального відділу Сєвєродонецької міської ради Н.В. Бурахіну, лікаря-патологоанатома, завідувача патологоанатомічним відділенням КУ „ Сєвєродонецька міська багато-профільна лікарня ” О.Л. Прищепу, головного спеціаліста відділу концесійних відносин та аналізу діяльності комунальних підприємств Фонду комунального майна Сєвєродонецької міської ради О.М. Єремєєнко, Сиротинського селищного голову В.Г. Попова, директора КП „Центральний парк культури та відпочинку” О.В. Бондаренка, головного спеціаліста відділу з соціально-гуманітарних питань та ВПО Сєвєродонецької міської ради В.В. Попсуй, головного спеціаліста відділу з обліку та розподілу житлової площі Сєвєродонецької міської ради С.С. Кудлай, робітника з комплексного обслуговування й ремонту будинків, споруд і обладнання Сєвєродонецької міської ради А.П. Сиротіна.

Подяки виконкому Сєвєродонецької міської ради «За багаторічну сумлінну працю, відповідальність, високий професіоналізм, значні трудові досягнення та з нагоди 26-ї річниці незалежності України» були висловлені начальнику архівного відділу Сєвєродонецької міської ради Е.О. Поляковій, заступнику виконавчого директора громадської організації „Луганський обласний молодіжний клуб інвалідів „Ти не один” Ю.І. Ящук, начальнику відділу молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради Ю.О. Кузьменку, директору комунального підприємства «Сєвєродонецькліфт» С.А. Сатіну, оператору комп’ютерного набору загального відділу Сєвєродонецької міської ради Л.І. Бобришевій, головному лікарю комунальної установи «Сєвєродонецький центр первинної медико-санітарної допомоги» І.А. Чорному, заступнику начальника Відділу у м. Сєвєродонецьку Головного Управління Держгеокадастру О.О. Самойловій, волонтеру еко-скверу, громадському діячу Ю.Ф. Сербіну, волонтеру, громадському діячу М.В. Скурідіну, громадській активістці В. Дєдовій. «За активну участь у міських святкових заходах з нагоди Дня державного Прапора України та 26-ї річниці незалежності України» подяками виконкому нагородили командира 53-ї окремої механізованої бригади, полковника О.С. Грузевича та оркестр цієї ОМБ.

Після урочистої частини на площі розпочався концерт, підготовлений міськими творчими колективами. Після них на сцені виступали місцеві рок-гурти. Завершилося святкування молодіжною дискотекою просто неба.

Владислав СТАРИЦЬКИЙ