01-08-2023

Департамент економічного розвитку та зовнішньоекономічної діяльності ЛОДА ]]>інформує]]> щодо проведеної роботи з внесення даних до Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією російської федерації (РПЗМ).

Станом на 31 серпня 2023 року мешканцями області подано 39055 інформаційних повідомлень (ІП) про пошкоджене/знищене нерухоме майно.

Військовими адміністраціями територіальних громад опрацьовано 33392 ІП, з яких дані, вказані громадянами в 26054 ІП, внесені до РПЗМ.

Через дублювання, не коректні дані, зокрема щодо адреси, власника майна тощо не підлягають обробці 7338 ІП.

Всього до РПЗМ внесено 28615 об’єктів нерухомого майна (ОНМ), у тому числі 9434 будівлі, 19181 приміщень.

В Сєвєродонецькій міській територіальній громаді станом на 31.07.2023 опрацьовано 10542 ІП, в процесі обробки - 3664.

В Департаменті економічного розвитку та зовнішньоекономічної діяльності ЛОДА нагадують:

- тільки наявність у РПЗМ даних про пошкоджене чи знищене майно дасть можливість власнику отримати допомогу на його відновлення, компенсацію чи відшкодування в разі його знищення;

- подати ІП можна через засоби Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, з використанням мобільного додатка Порталу Дія або через адміністратора центру надання адміністративних послуг чи нотаріуса;

- коректна та якомога повна інформація, вказана в ІП суттєво прискорить його опрацювання:

- якщо ІП з коректними даними вже подане, повторно його подавати не потрібно – це тільки уповільнить обробку інших ІП.

За інформацією: Департамент економічного розвитку та зовнішньоекономічної діяльності ЛОДА - ]]>https://www.facebook.com/economyloga/posts/pfbid0ovvtDe4ft2DMV4yb5vbgTHY...]]>