В Єпіфанівському старостинському окрузі новий староста

23-11-2021

20 - 21 листопада в Єпіфанівському старостинському окрузі Сєвєродонецької міської територіальної громади відбулося громадське обговорення кандидатури старости шляхом опитування.

Процедура обговорення відбувалася відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Порядку проведення громадського обговорення кандидатури старости в старостинських округах Сєвєродонецької міської територіальної громади, який затверджений Розпорядженням керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації від 02.11.2021 №2170.

На засіданні Робочої групи з організації та проведення громадського обговорення кандидатури старости по Єпіфанівському старостинському окрузі Сєвєродонецької міської територіальної громади, яке відбулося 21 листопада 2021 року, підраховано, що по результатах громадського обговорення шляхом опитування старостою став Олександр Олексійович Обод.

Средняя: 3.7 (3 оценок)