В Громадській організації "ДАР: Допомога. Адаптація. Реабілітація" в День Незалежності створювали символ добра і пошани Захисникам України

25-08-2023

]]>Громадська організація "ДАР: Допомога. Адаптація. Реабілітація"]]> приєдналася до привітань з Днем Незалежності України:

"Не дається вона легко нашому народу! Мужні герої захищають її на полі бою, щирі українці підтримують її потужною волею і незламністю всередені держави та по всьому світі!

Наша Громадська організація долучається до підтримки славних воїнів - захисників України створенням невеличкого символу добра і пошани дітками з інвалідністю, які відвідують заняття з реабілітації та корекції в центрі при Сєвєродонецькому хабі в м. Дніпро.

Нехай ці пряничи стануть приємним символом добра, любові та шани захисникам України, а Бог зберігає їх життя!

Віремо в Перемогу України! Віремо в єдність і волю українців!

Подяка нашім діткам, батькам, спеціалістам, партнерам проєкту "Відродження доступної комплексної реабілітації Сєвєродонецька міська військова адміністрація, ]]>United Nations Development Programme - UNDP]]>".

]]>https://www.facebook.com/DARseverodonetsk/posts/pfbid02CeLxuwuDffWYA5q9W...]]>