В День знань керівництво області та міста відвідало школи №5 та №10 Сєвєродонецька

01-09-2020

Голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай, заступник голови облдержадміністрації Катерина Безгинська та керівник військово - цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області Олександр Стрюк у рамках робочої поїздки відвідали школи у Сєвєродонецьку, де ознайомилися з результатами виконання Національної програми Президента України «Велике будівництво», а також взяли участь в урочистостях з нагоди Дня знань у загальноосвітніх школах №5 та №10 Сєвєродонецька.

«На цьому святі головними мають бути тільки вчителі. Наша справа маленька – дати вам можливість працювати та виховувати дітей у належних умовах. Усе інше залежить тільки від вас, шановні педагоги. Учні, хочу вам побажати закласти тут, у вашій школі, міцний фундамент зі знань, які будуть супроводжувати усе ваше життя», – сказав у вітальному слові в ЗОСШ №10 Сергій Гайдай.

В будівлі цієї школи в рамках програми Президента України «Велике будівництво» цьогоріч реалізується реконструкція (термомодернізація). Ремонтні роботи були необхідні освітньому закладу для енергозбереження приміщення. Виконані роботи з утеплення та оздоблення зовнішніх стін, фундаменту, горища, замінено вікна та зовнішні двері.

Обсяг фінансування у 2020 році склав 9,5 млн грн. Всього профінансовано 6,88 млн грн. Стан виконання робіт становить 70 %. Плановий термін завершення виконання робіт – 30 жовтня п.р. Внаслідок впровадження даного проєкту економія енергоресурсів складе 379,8 Гкал/рік.

У 24 класах школи № 10 навчається 641 учень, організовано інклюзивне навчання для одного учня та педагогічний патронаж для одного учня.

Відвідуючи сєвєродонецьку ЗОШ № 5, очільник Луганщини звернувся до педагогів та подякував за їх самовіддану працю: «Дуже хочеться, щоб іноді ваші учні поверталися до вас зі словами вдячності за вашу роботу, за ваш час, за ваші нерви, які вони будуть вам тріпати. Сподіваюсь, що шкільну пору вони будуть згадувати і дякувати за внесок у формування їх особистості зі шкільної парти».

У 20 класах ЗОШ № 5 навчається 536 учнів, організовано інклюзивне навчання для семи учнів, педагогічний патронаж здійснюється для двох учнів.

Цьогоріч у рамках програми Президента України «Велике будівництво» реалізовано проєкт реконструкції (термомодернізації) будівлі ЗОШ № 5. Виконано роботи з утеплення та оздоблення зовнішніх стін та фундаменту, утеплено горище, замінені вікна та зовнішні двері, виконано капітальний ремонт вхідної групи, улаштування пандусу, піддашків та навісів над запасними входами. Впровадження даного проекту зекономить 379,8 Гкал/рік енергоресурсів. В поточному році фінансування робіт здійснюється також за рахунок коштів ДФРР та обласного бюджету на загальну суму 8,512 млн грн.

Директори шкіл, щиро подякували за «нові, яскраві обличчя» своїх навчальних закладів, але поскаржилися, що самотужки зробити їх такими ж сучасними зсередини не в змозі. Тож Сергій Гайдай пообіцяв продовжити ремонти шкіл в наступному році.

За матеріалом офіційного сайту Луганської обласної державної адміністрації: ]]>«Цього року - термомодернізація, у наступному – капітальний ремонт приміщень: Сергій Гайдай відкрив школи-учасниці проєкту «Велике будівництво»]]>

Средняя: 5 (2 оценок)